Cestování

Za krásami světa do Paříže a Říma

Chcete zažít skvělou dovolenou, během které si vychutnáte každou minutu? Pokud nemáte čas ani chuť na sestavení podrobného programu, vyberte si některý z poznávacích zájezdů z nabídky známé cestovky Redok Travel. Odborníci z Redoku všechny zájezdy pečlivě naplánovali tak, aby se účastníci nenudili a naopak se domů vrátili plní nejlepších dojmů a zážitků. A kam konkrétně byste se měli podívat? Co třeba do evropských metropolí Říma nebo Paříže?

Paříž je všechno, co chceš

Slavný výrok pronesl již před více než 150 lety Fréderik Chopin. Pravdou je, že romantická Paříž patří k nejatraktivnějším světovým velkoměstům a nabízí neuvěřitelné množství atrakcí všeho druhu. Stylové klikaté uličky, monumentální stavby, moderní nákupní centra, vyhlášené restaurace, bohatý kulturní život a styloví Francouzi, kteří vás okouzlí svým šarmem.

Cestovka Redok Travel sestavila poznávací zájezd do Paříže tak, abyste toho během prodlouženého víkendu stihli co nejvíce. Prohlédnete si čtvrt Montmarte, baziliku Sacré-Coeur, Moulin Rouge, Vítězný oblouk, katedrálu Notre Dame, zámek a zahrady Versailles, muzeum Louvre a spoustu dalších staveb.

Všechny cesty vedou do Říma

Proč se vydat právě do Říma? Třeba proto, že jde o kolébku moderní civilizace. Historická metropole byla více než patnáct set let centrem starověké Evropy. Její současná podoba turistům servíruje starobylé pamětihodnosti jako Colloseum nebo Pantheon, ale také množství zábavních parků a aquaparků, muzeí, koncertních sálů a rozhleden. Poznávací zájezd Řím zahrnuje také návštěvu Vatikánu, Sixtinské kaple a v neposlední řadě kostela San Pietro ve Vincoli.

Ať už si nakonec vyberte Paříž, Řím, nebo třeba poznávací zájezd Norsko – v případě nabídky Redok Travel, nebudete litovat. Přečtěte si podrobnější informace a pokochejte se fotografiemi na www.redok.cz.

Leave a Comment