Cestování

Penzion poblíž Karlštejna je tipem pro malé i velké návštěvníky

Česká historie je velmi bohatá a krajina kolem řeky Berounky k ní neodmyslitelně patří. Už jen kvůli tomu, že zde stojí národní pýcha, hrad, který kázal stavět římský císař Karel IV. Chtěli byste si prohlédnout zdejší vinice nebo poznat místa, kde se báječně odpočívá? Bavit se může celá rodina, zajdete si za poznáním minulých staletí nebo do zooparku.

A nabízí se i několik zřícenin nebo přírodních krás v blízkém okolí. Který termín by vám vyhovoval nejvíce? Stačí si vybrat v nabízených možnostech a naplánovat si pěkný letní týden se svými blízkými. Itálie nebo Španělsko mohou počkat na příští sezonu!

Tradiční česká restaurace je už připravena

Pokud máte rádi klasiku, nepochybně vás potěší originální restaurace, která má opravdovou českou duši. Penzion Karlštejn má k dispozici dvou a čtyřlůžkové pokoje, potěší tedy nejen bezdětný pár, ale i rodinu s dvěma dětmi.

Prvorepublikové období nabídlo už v roce 1931 Hotel U Nádraží, penzion je jeho přímým pokračovatelem. Hosty potěší možnost parkování vozidla v bezprostřední blízkosti, ale také bohatá snídaně v kontinentálním stylu. Připravena je také pestrá paleta výletů, z nichž si můžete vybírat. Svatý Jan pod Skalou, Hlásná Třebáň nebo Tetín, to je jen malá ochutnávka krás, které na vás čekají. Pokud ale nadevše milujete sport, v blízkosti penzionu je připraveno velké golfové hřiště.

Deset pokojů s originální atmosférou

Světlé pokoje s originálními dekoracemi na vás dýchnou prvorepublikovou atmosférou, ale nabídnou veškerý moderní standard. Připraven je také apartmán s kuchyňkou, jenž je díky své výměře 45 metrů čtverečních vhodný i pro početnější rodinné kolektivy.

Útulné prostředí, kde se opravdu nespěchá, láká k odpočinku nejen během letních dnů, ale i mimo hlavní sezonu.

Leave a Comment