Pro ženy

Jak naplánovat dokonalou svatbu na zámku?

Krásná a hlavně povedená svatba bývá výsledkem pečlivého plánování. Jak se na všechno připravit a zařídit i nejmenší maličkost tak, aby se vše povedlo? Základní tipy o plánování svatby přinášíme v tomto článku.

Jako z pohádky

Svatba na zámku je jednoznačně nádherným zážitkem. Pronájem prostor bývá většinou o něco dražší, ale jistě to bude skvělý zážitek. Vyberte si vhodnou destinaci a zkuste se s provozovateli zámku domluvit na podmínkách. Vybrané zámky nabízí přímo speciální svatební programy a pomáhají i s organizací. Snažte se najít takový kompromis, který odpovídá vašim představám, ale zároveň sedí do rozpočtu. Když se vám to povede, jistě budete spokojeni a užijete si nádhernou a nezapomenutelnou svatbu.

Pořádná svatební hostina

Každá pořádná svatba se neobejde bez pořádné hostiny. Plánování rautu a následného slavnostního jídla si žádá hodně pozornosti. Opět je nutné vybrat si podnik, kde bude svatební hostina probíhat. Zkuste zapřemýšlet i nad výběrem menu a zvolit takové jídlo, jaké bude víceméně vhodné a lákavé pro všechny zúčastněné. Součástí svatební hostiny bývá často i dort a zábava. Zvolit můžete i něco netradičního, jen je nutné domluvit se na tom s majitelem objektu, kde hostinu pořádáte. Dobrou volbou může být v některých případech i oslava ve vlastních prostorech, kde se postaráte o drobné občerstvení a užijete si dostatečné množství zábavy.

Než se pustíte do zařizování, zjistěte si možnosti

Na úplném začátku si najděte všechny důležité informace pro naplánování svatby. Máte zajištěné květiny, dort, občerstvení? Udělejte si seznam toho, co bude potřeba zařídit. Jakmile budou jednotlivé kroky ubývat, začne se svatba jasněji rýsovat. Díky využití rad od zkušených plánovačů svateb se vyhnete zmatkům a v ideálním případě vše zařídíte co nejblíže vlastní představě o dokonalosti.

Leave a Comment