Pro ženy

Kdy prozradit sladké tajemství?

Jste už nějaký ten pátek vdaná nebo je vám něco přes třicet? Pak jste jistě pod drobnohledem okolí a rodinní příslušníci s napětím očekávají tu radostnou zprávu, že jste v „očekávání“ a na svět přijde pokračovatel rodu. Jeho význam je stejně důležitý, jako tomu bylo u následníků před stovkami let. Nejenže bude znám dědic majetku, ale bude zajištěn i přenos genové informace na budoucí generace a v neposlední řadě nositel příjmení. Váš rod nevymře a genealogická role ženy bude naplněna.

Těhotenství je fyziologický proces, který je zcela přirozený a zdravá žena by jím měla projít bez větších potíží. Od doby oplodnění vajíčka do porodu trvá těhotenství 40 kalendářních týdnů. Každý týden těhotenství s sebou přináší něco nového. Od shluku buněk, přes vývoj embrya, až porůst plodu jde o navazující somatologické procesy, které jsou předem definované a tabulkově normativní, ale přesto individuální záležitostí. Každá žena je vnímá jinak.

Fórum pro maminky

Pokud jste těhotná poprvé a trochu se v záplavě informací ztrácíte, neklesejte na mysli. Máme pro vás průvodce, který vám dodá potřebnou osvětu a stane se vaším „parťákem“ až do porodu. Online průvodce Modrý Koník se specializuje nejen na maminky současné, ale i budoucí a žádná otázka pro něj není tabu.

Modrý Koník vám napoví, na kdy načasovat vyslovení té nejkrásnější věty v životě, a to „jsem těhotná“, která rozněžní každou lidskou bytost. Za ideální se považuje zhruba dvanáctý týden, kdy je vajíčko již bezpečně uhnízděno v děloze a výrazně se minimalizuje riziko potratu. Modrý Koník vám názorně ukáže, co vás v jednotlivých týdnech čeká a na co byste neměla zapomenout. Vizuální rozhraní informační platformy je natolik přehledné, že stačí rozkliknou požadovaný týden těhotenství a veškeré informace k němu se vztahující se vám rozprostřou jako na dlani.

Modrý Koník odpoví na vše

Jako velmi praktický doplněk se ukazuje těhotenská kalkulačka, videoprůvodce nebo elektronický e-book. Všechny tyhle vymoženosti má Modrý Koník pro budoucí rodičky k dispozici zdarma a záleží jen na vás, kolik informací z nich načerpáte. V neposlední řadě je dobré zmínit, že Modrý Koník má i chatové fórum a prodejní bazárek, kde maminky mezi sebou komunikují.

Leave a Comment