Zdraví a lifestyle

Kde si dát pořádně do těla, aby nebylo po tuku ani památky?

Vánoce jsou sice za námi, ale doma stále zbývají kila chutného cukroví a dalších pamlsků, které si nedokážeme odpustit. Jste na tom podobně? Pokud máte strach, že pod vámi po svátcích praskne osobní váha, nezbude vám, než si dát pořádně do těla. Cvičení vás udrží v kondici po celý rok – stačí udělat první krok a zavítat do populárního fitness Praha 9 Eagle Fitness.

Ještě před tím, než se do fitness centra vydáte, musíte přijmout fakt, že nárazovým cvičením viditelných výsledků nedosáhnete. Hubnutí, rýsování a nabírání svalové hmoty jsou dlouhodobé procesy, které se neobejdou bez značného úsilí. Chybí-li vám motivace, koukněte se na fotky profi trenérů z Eagle Fitness. S jejich pomocí můžete dobře vypadat (a stejně tak se i cítit) i vy. Staří jen vytrvat!

Pravidelné posilování je mnohem efektivnější než nezdravé diety. Přesto se určitým změnám nevyhnete, protože cvičení jde ruku v ruce s pestrou stravou. Se sestavením cvičebního plánu a jídelníčku na míru vám ochotně pomohou odborníci z Eagle Fitness.

Proč budovat postavu snů právě v Eagle Fitness?

Ve stověžaté matičce Praze je míst, kde se dá cvičit habaděj, tak proč si vybrat právě Eagle Fitness? Protože záleží hned na dvou důležitých kritériích, ktará toto fitness centrum stoprocentně splňuje. V prvé řadě jde o příjemné prostředí s moderními posilovacími stroji. Dále pak o individuální přístup přátelsky naladěných trenérů.

V Eagle Fitness můžete cvičit na ploše o celkové rozloze 650 m2, která je perfektně prosluněná přirozeným světlem. V posilovací části najdete špičkové posilovací stroje značky Hammer Strenght, EliteFTS a Life Fitness Pro2. Nechybí ani sál pro aerobní cvičení a část, kde probíhají tréninky bojových sportů.

Posilovna v Praze 9 je otevřená každý všední den od šesti ráno až do půlnoci. Bližší informace najdete na eaglefitness.cz.

Leave a Comment