Cestování

V Jeseníkách mají luxusní roubenky. Je libo nevšední dovolenou?

Potřebujete-li si odpočinout od každodenního stereotypu, máme pro vás perfektní tip. Ačkoliv je v kurzu exotika a do vzdálených destinací se můžete dostat za pár tisíc korun, rozhodně nepřehlížejte krásy naší malé země. Ostatně proč cestovat přes půl světa, když můžete strávit nezapomenutelné chvíle v malebném prostředí Jeseníků. Součástí obce Loučná nad Desnou je známý skiareál Kouty nad Desnou, v jehož okolí si skvěle zarelaxujete po celý rok. A když se ubytujete v luxusních čtyřhvězdičkových roubenkách v areálu Annaberg, nebudete litovat.

Úžasná příroda útočí na všechny smysly

Ne nadarmo se říká, že příroda na jaře ožívá. Ta jesenická vám vyrazí dech. Pohled na zelenající se lesy a horské scenérie je uklidňující a inspirativní. Prostředí v blízkosti řeky Hučivá Desná je tak harmonické, jak jen může být. Vydáte-li se zde společně s partnerkou či partnerem, zažijete neopakovatelné romantické chvilky.

Maximální komfort a domácká atmosféra

Pobyt na čistém vzduchu a v čarokrásném prostředí českých hor může být ještě lepší, pokud se ubytujete na správném místě. V případě Jeseníků by to měla být luxusní roubenka v areálu Annaberg. Dobrá zpráva je, že můžete přijet i s početnou partou přátel. Kapacita roubenek je až 16 lidí! Anebo si rezervujte samostatný apartmán.

A proč si vybrat právě toto ubytování Kouty nad Desnou? Za čtyřmi hvězdičkami se skrývá bohaté vybavení včetně vířivky, sauny, venkovního vyhřívaného bazénu, grilu a dalšího příslušenství. Samozřejmě nechybí wi-fi či televize se satelitním vysíláním přes SkyLink.

Co se dá dělat v okolí?

A protože většinu času nestrávíte v roubenkách, ale venku, vězte, že se nudit nebudete. Součástí areálu je trampolína, dětské hřiště s přírodní lezeckou stěnou a přírodní hřiště, na kterém si můžete zahrát míčové hry.

Okolí roubenek je jako stvořené pro pěší turistiku a cykloturistiku. Zajímavých turistických cílů je zde nespočet. Více se dozvíte na www.roubenkyannaberg.cz.

Leave a Comment