Skvělé tipy

Kde seženete vysoce kvalitní hutní materiály? U předního distributora

Zkušení podnikatelé moc dobře vědí, že úspěch firmy závisí na množství dílčích faktorů. K těm nejdůležitějším patří mimo jiné také bezproblémová spolupráce s dodavatelem materiálu. Pokud právě hledáte partnera, který patří ke špičce v segmentu hutních materiálů a plastů, bude se vám hodit následující tip. Vzhledem k tomu, že jde o sortiment s určitými nároky na manipulaci a skladování, je velmi praktická dodávka formou „just in time“ neboli právě na čas. Ušetříte nemalou částku a samozřejmě spoustu času.

Proč právě s Primapolem?

K předním českým distributorům hutních materiálů a plastů ve formě finálních produktů a polotovarů je společnost Primapol. Na trhu je již 18. rokem (od r. 2004) a v současné době disponuje skladovými zásobami čítající více než 20 tisíc položek položek o celkové hmotnosti přes 3 000 t.

Filosofie společnosti Primapol je založena na krédu „vyřídit vše najednou“. Proto klientům usnadňuje podnikání tím, že zajišťuje dodávku materiálů tehdy, kdy ho právě potřebují. Odpadá díky tomu nutnost držení zásob skladem a zároveň není nutné na dodávku dlouho čekat.

Jaké materiály Primapol nabízí?

V nabídce Primapolu najdete inteligentní slitiny z hliníku – ENAW 6060, produkty z nerezové oceli – nerez 1.4057, polotovary z titanu, technické plasty, letecké materiály a související sortiment, který se průběžně rozšiřuje o další produkty dle aktuálních požadavků zákazníků. Zboží je uskladněno v moderních halách na ploše cca 9 tis. m2. Centrální sklad se nachází v Pleteném Újezdu u Kladna. Většina sortimentu je zastřešena. Garancí stálé kvality jsou certifikáty ISO:9001:2008 a AS 9210.

Primapol zákazníkům zajišťuje povrchovou úpravu, zpracování na CNC strojích a řezání. Bližší informace o produktech a službách najdete na www.primapol.cz.

Leave a Comment