Skvělé tipy

Moderní města preferují LED veřejné osvětlení

Moderní technologie přinášejí výrazné vylepšení kvality osvětlení ve městech a obcích. A proč se obrátit na českou firmu ELMIK? Díky širokému sortimentu svítidel od předních světových výrobců dokáže nabídnout technická řešení veřejného LED osvětlení, která jsou nejen cenově přijatelná, ale také vysoce kvalitní.

Jedním z hlavních benefitů produktů ELMIK je nadstandardní pětiletá záruka, která je možná rozšířit až na deset let. Tento krok je záměrem zajištění dlouhodobé spolehlivosti a funkčnosti veřejného osvětlení pro zákazníky.

Pokud se obec potýká se zastaralými a neefektivními stožáry veřejného osvětlení, ELMIK nabízí možnost výměny těchto stožárů za moderní úsporná svítidla bez nutnosti výkopu a těžké techniky. Tato inovativní řešení nejen zrychlují proces modernizace, ale zároveň minimalizují negativní dopady na životní prostředí. Kromě toho společnost ELMIK provádí i rozšíření veřejného osvětlení včetně výstavby nových stožárů, aby bylo zajištěno osvětlení přesně podle potřeb a požadavků zákazníků.

V době, kdy se stále více měst a obcí zajímá o koncept Smart City, je společnost ELMIK připravena pomoci s implementací inteligentního veřejného osvětlení pomocí úsporných LED svítidel. Díky inteligentnímu řízení veřejného osvětlení mohou zákazníci dosáhnout maximálních úspor energie a současně připravit své obce na zavedení dalších prvků Smart City. S pomocí společné aplikace je možné mít pod kontrolou nejen LED veřejné osvětlení, ale i veřejný rozhlas, což zajišťuje jednoduchý a efektivní způsob správy a monitorování.

Inteligentní prvky rozvaděče pro veřejné osvětlení umožňují vzdálený odpočet elektrické energie a výměnu či přezbrojení rozvaděčů je standardní součástí služeb ELMIK.

Při zpracování světelného projektu veřejného LED osvětlení se společnost ELMIK zaměřuje na přesný výkon svítidel, aby nedošlo k přesvícení či nedostatečnému osvícení prostoru. Součástí cenové kalkulace může být i pasportizace stávajícího veřejného osvětlení a vypracování podkladů pro žádost o dotaci, což zajišťuje efektivní a transparentní postup při realizaci projektu.

V nabídce společnosti ELMIK se nachází také svítidla s funkcí „back light“, která jsou vhodná pro úsporné veřejné osvětlení umístěné na domech nebo v úzkých uličkách, a která minimalizují svícení do oken a oslnění obyvatel.

ELMIK je zde, aby poskytl moderní, úsporná a inteligentní řešení veřejného osvětlení, která splní potřeby a požadavky zákazníků a přispějí k vytvoření lepšího a ekologičtějšího prostředí v obcích a městech.

Leave a Comment