Cestování

Slovenský Hotel Björnson: Úchvatný kousek Skandinávie nedaleko za hranicemi

Milovníků dovolené v chladném prostředí severoevropských zemí přibývá – a možná se k nim po poslední návštěvě Skandinávie hrdě řadíte také. Ale nezapomínejte ani na krásy, které máme nedaleko domova. Sousední Slovensko svými přírodními krásami právem patří k nejkrásnějším zemím na světě. Alespoň to tvrdí mnozí turisté, jež nedají dopustit na Nízké Tatry. A ti, kteří se ubytovali v jednom z nejznámějších tatranských hotelů Björnson vědí, že nemusí podnikat tisíce kilometrů směrem na sever.  Pro si hotel v Jasnej zamilujete i vy?

Dokonalé podmínky pro lyžování přímo před nosem

Tatranský hotel na Chopku – Björnson se vymyká průměru již na první pohled – byl postaven v roce 1952 v typické horském stylu a je jako vystřižený z katalogu ubytování v některé ze severských zemí. Najdete ho v Demänovské dolině, přímo v centru oblíbeného lyžařského střediska Jasná – Nízké Tatry. A protože se nachází co by kamenem dohodl od svahu a lanovky, staří si nazout lyžáky, nasadit lyže a snadno se dostat kamkoliv v celém středisku Jasná – Nízké Tatry. Kvalita služeb je na velmi vysoké úrovni, což potvrzuje nespočet pozitivních recenzí.

Legendární slovenský hotel nabízí pořádnou porci sportovního vyžití i relaxace. Pobyt si můžete zpříjemnit balíčkem, který zahrnuje polopenzi formou švédských stolů a teplého bufetu, neomezený vstup do exteriérového wellness a slevy a skipasy. Brzy navíc přibude další balíček pro ubytování v unikátních dřevěných chatkách TREE HOUSES. Ty nabídnou zájemcům netušenou atmosféru: díky prosklené čelní části navodí pocit, jako kdyby bylo obydlí součástí okolní přírody!

Okolí vás neomrzí v zimě ani v létě

V okolí Björnsonky se nudit nebudete, Demänovská dolina je součástí Národního parku Nízké Tatry – jednoho z nejkrásnějších míst na Slovensku. Kromě perfektního lyžařského terénu budete mít jako na dlani i upravené běžkové dráhy, dechberoucí jeskyně, turistické i cyklistické stezky, nespočet pamětihodností a kulturních zajímavostí. Zkrátka dovolená, na kterou se nezapomíná!

Leave a Comment