Bydlení

CINCINK není jen citoslovce

Pro nemovitosti se dnes už nechodí jen do realitních kanceláří, ale na férový realitní portál CINCINK.

Slyšíte to cinkání skleniček? Oslava uspořádaná u příležitosti dobré koupě bytu je v plném proudu. Šampaňské bouchá, hned na to teče proudem, všichni se objímají a líbají. Jsou šťastní. Konečně bydlí ve svém. Slaví ale i ti, jimž se podařilo prodat nemovitost, která jim spadla do klína v rámci dědického řízení. A peníze z prodeje hodlají investovat do rekonstrukce svého stávajícího bydlení. Důvod k radosti zkrátka mají obě strany. Jak ti, co dobře nakoupili, tak i ti, co dobře prodali. Bujarému veselí ovšem předcházela tvrdá práce.

Koupě bytu od A do Z

No, ne zas tak tvrdá, ale snadná rozhodně nebyla. Zajistit si financování, nemovitost vybrat, nechat ji obhlédnout technickým inspektorem, zarezervovat, podepsat rezervační smlouvu následovanou smlouvou kupní, složit rezervační poplatek, poté celou částku dát do bankovní úschovy, provést zápis do katastru nemovitostí a na konec zaplatit daň z koupě nemovitosti.

Prodej bytu od A do Z

A nebo nechat si nemovitost odhadnout, nafotit, zformulovat inzerát, vypracovat vizualizaci a 3D plánek nemovitosti, inzerát publikovat a čekat na prvního zájemce. A tomu nemovitost představit. Zamlouvá se mu? Těžko říct. Každopádně za dveřmi stojí zájemce druhý. A třetí, čtvrtý i pátý. Ruku si podáme se šestým. Mám připravenou rezervační a kupní smlouvu? Podepíše ji? Nakonec ano. Vypadá to, že prodej bytu je na dobré cestě. Co ale peníze? Uvidíme je? Momentálně leží v bankovní úschově, tak snad ano.

Nestresujte se!

Jsou to ale nervy, že? Prodej i koupě bytu si přeci jen žádá své. Čas, energii i náležitou odolnost vůči stresu. A proč se vůbec stresovat? Budete-li některé úkoly delegovat třeba na rodinné příslušníky, budete se stresovat méně. A svěříte-li je odborníkům z férového realitního portálu CINCINK, nebudete se stresovat vůbec. Naopak si budete moci být jisti, že vše běží tak, jak má. Bez jakýchkoliv problémů a zádrhelů. Ti totiž všechny kroky, které jsme zmínili v předcházejících dvou odstavcích udělají za vás.

Hlídací kočka bude vybírat za vás

Férový realitní portál CINCINK tu je pro prodávající i kupující. Oběma v první řadě nabízí inzerci zdarma. Prodávající na něm mají možnost zdarma inzerovat a kupující zase mohou z těchto inzerátů vybírat. Nebo tento výběr nechají na hlídací kočce portálu, které ho poté, co se kupující zaregistruje a specifikuje své požadavky, bude zásobovat těmi nejlepšími nabídkami.

Férový portál vše zařídí za vás

Zatím jsme však zmínili pouze jednu ze služeb portálu. Ten jich totiž nabízí mnohem víc. Sdružuje totiž ty nejlepší právníky, odhadce i technické inspektory. Fotografy, grafiky, textové editory, daňové i hypoteční poradce. Zprostředkují vám však třeba i stěhovací službu a změní dodavatele energií. Prakticky cokoliv, oč zažádáte. Bude-li to v jejich silách a my věříme, že bude.

Leave a Comment