Cestování

On Air Hotel v Brně uspokojí i náročné hosty. Přesto nabízí komfort za super ceny!

Chystáte se strávit pár dní v Brně či blízkém okolí a hledáte příjemné a přitom cenově dostupné ubytování, které vám nabídne dostatečnou porci komfortu? Vsaďte na ubytování Brno v On Air Hotelu. Tříhvězdičkové ubytovací zařízení pojme až sedmadvacet nocležníků a pravidelně hostí i náročnější zahraniční turisty. Nachází se v Ostopovicích, tedy jen minutu jízdy autem od jihomoravské metropole.

Hotel Brno disponuje apartmánem pro dvě osoby, dvoulůžkovými, třílůžkovými i jednolůžkovými pokoji. Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve čtyřlůžkovém apartmánu typu Deluxe. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, kabelovou televizi, připojení k internetu a vkusně zařízený interiér.

Parkování je řešeno bezplatnými parkovacími stáními vedle hotelu a uzavřeným placeným parkovištěm. Jízdní kola lze zaparkovat v úschovně.

Levné ubytování Brno je atraktivní pro turisty, kteří hledají skvělý výchozí bod pro výlety po okolí. K nejbližším turistickým atrakcím patří přírodní park Bobrava, do kterého se dostanete i pěšky. Cesta vede lesem a trvá přibližně hodinu. Automobilem se zanedlouho dostanete na hrad Špilberk, hrad Veveří či ke známé vile Tugendhat.

Relaxovat však lze i vedle hotelu – co by kamenem dohodil se nachází les jako stvořený pro procházky. Milovníci grilování si přijdou na své v prostorné zahradě s altánem. A zatímco dospělí připravují skvělé jídlo, děti si mohou hrát na pískovišti.

Pokud budete během pobytu bez vlastního automobilu, oceníte velmi dobrou dopravní dostupnost. Do centra Brna či kamkoliv jinam se dostanete rychle pomocí MHD. Autobusová zastávka se nachází jen cca 200 metrů od hotelu, hlavní vlakové a autobusové nádraží jen něco málo přes 7 kilometrů.

V těsné blízkosti hotelu je obchod s potravinami a restaurace, ve které se skvěle najíte. Další informace a online rezervaci najdete na www.onairhotel.cz.

Leave a Comment