Cestování

Nezapomenutelná rodinná dovolená v Krkonoších

Slíbili jste rodince, že zařídíte skvělou dovolenou, ale nenapadá vás žádné konkrétní místo? Pak se nechte zlákat neodolatelnou nabídkou levného ubytování v Pensionu Pochop v obci Benecko. Krkonoše patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím v České republice a nebudete se zde nudit bez ohledu na to, zda vyrazíte v zimě nebo v létě.

V Pensionu Pochop se ubytuje až 24 osob, a to ve dvou čtyřlůžkových, dvou třílůžkových a čtyřech dvoulůžkových pokojích. Hosté si mohou vybrat, zda využijí plnou penzi, polopenzi nebo vybavenou kuchyňku. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení. Ubytování je komfortní i navzdory nízké ceně.

Součástí pensionu je velká společenská místnost s televizí a hi-fi, která se využívá jako jídelna. V rámci objektu je k dispozici wi-fi, děti mohou využívat dětský koutek a v létě si hosté užívají osvěžení ve venkovním bazénu s filtrací. Zavřené dveře nemají ani majitelé čtyřnohých mazlíčků – i ti jsou v pensionu vítáni.

Aktivity v okolí pensionu

Na dovolené v Krkonoších se nudit nebudete. Vyrazíte-li během roku, užijete si především turistiky a cykloturistiky. Ať už jde o delší túry, romantické procházky či houbaření, v malebné horské krajině zapomenete na starosti všedních dní.

V bezprostředním okolí pensionu se nabažíte také in-line bruslení na nové, cca 2,5 km dlouhé trati na Rovinkách. A při sjezdu na kárách vám bude proudit v žilách adrenalin.

Za pozornost stojí i návštěva nedaleké ekofarmy Janova hora, Krkonošského muzea s množstvím expozic, aquaparku ve Špindlerově mlýně, rozhledny Žalý a mnoha dalších zajímavých míst.

V zimě si perfektně zalyžujete, zaběžkujete a zařádíte na snowboardu. Skiareál Benecko se nachází jen 300 m od pensionu a nabízí denně upravované tratě, snowpark a snowtubing.

A to není zdaleka vše! Chcete se o pensionu a aktivitách v Krkonoších dozvědět více? Pokračujte na www.pension-pochop.cz.

Leave a Comment