Skvělé tipy

Česká firma GYP LOGISTICS a.s.: Komplexní služby v oblasti mezinárodní dopravy

Přepravit těžkou či nadrozměrnou zásilku, nebo dokonce nebezpečný náklad není v dnešní době žádný problém. Anebo snad ano? Problematické může být hledání dopravce, který to zvládne dostatečně rychle a levně. Pokud se stávajícím dopravcem nejste spokojeni či jen hledáte někoho, kdo vám zajistí ještě lepší podmínky, máme pro vás perfektní tip. Silniční, železniční, leteckou i námořní přepravou se zabývá ryze česká společnost GYP LOGISTICS a.s. Proč byste se na ní měli obrátit a jaké výhody vám jednotlivé formy dopravy přinesou?

Po zemi nákladním vozem

GYP LOGISTICS disponuje menšími vozy i velkými kamiony s návěsy a valníkovými soupravami, které jsou uzpůsobeny na převoz těžkých a nadrozměrných nákladů do hmotnosti 800 tun. Vozový park je vybaven GPS systémem a je pod neustálým dohledem dispečerů. O svém zboží budete mít přehled bez ohledu na to, zda se vozidla pohybují po Evropě či Asii. Na své si přijdou také zájemci o přepravu kusových zásilek. Ta probíhá prostřednictvím sběrné služby.

Po železnici vlakem

Těžké a nadrozměrné zásilky lze přepravit také po železnicích. V rámci železniční kontejnerové dopravy můžete využít i cisternové vagony. Problém nepředstavuje ani zboží polohromadného charakteru – železo, ruda, řezivo apod. GYP LOGISTIC pro vás sestaví ucelený vlak na míru.

Vzdušnou cestou letadlem, a to i expresně

Pro GYP LOGISTIC je každodenní rutinou i letecká a expresní přeprava. Opět se může jednat o nadrozměrné a těžké zásilky, a to včetně nebezpečného zboží kategorie DGR. Jedná se o velmi rychlý způsob přepravy.

Po vodě lodí v kontejneru i kusově

GYP LOGISTIC zajišťuje přepravu kusových zásilek na bázi dveře/přístav i dveře/dveře. Samozřejmostí je také námořní kontejnerová FCL přeprava včetně transportu nebezpečných zásilek a zboží polohromadného charakteru.

Bez starostí o odbavení

Česká firma zároveň nabízí kompletní odbavení zásilek i s celními garancemi a finálním clením odbavením import/export pro Českou republiku a všechny ostatní státy Evropské unie. Ušetříte si tak spoustu starostí a času. Více se dozvíte na www.cargo.as.

Leave a Comment