Nezařazené

Není krabice jako krabice. Potřebujete kvalitní obaly na míru?

Nejste spokojeni s krabicemi od stávajícího dodavatele? Ať už vám nevyhovuje cena, kvalita nebo omezená nabídka standardizovaných rozměrů, obraťte se na českou firmu South Bohemia Star. V oboru obalových materiálů se pohybuje přes 25 let, a protože jde o přímého výrobce, budete moct těžit ze specifických výhod. Třeba z toho, že nebudete muset udržovat téměř žádné zásoby.

Kvalitu obalového materiálu není radno podceňovat. Má zásadní vliv na tom, zda se zboží dostane k zákazníkovi v pořádku. V případě kartonových krabic a ostatních produktů od South Bohemia Star budete mít jistotu, že jste pro bezpečnost udělali maximum. Nejde však pouze o stálou kvalitu produktů dle normy ISO 9001:2009, ale také o možnost výroby krabic na míru.

V nabídce tradiční české firmy najdete kartonové krabice vhodné pro skladování i stěhování (třívrstvé, pětivrstvé i sedmivrstvé), obaly pro knihy a tiskoviny, přepravní boxy a víka, poštovní obaly, fixační materiály a systémy, ochranné rohy a hrany, cívky i obalové materiály v rolích.

Nechte si vyrobit krabici na zakázku

Přestože je nabídka kartonových krabic standardizovaných rozměrů široká, můžete si nechat vyrobit krabice na míru. South Bohemia Star disponuje moderním zázemím a realizuje také atypicky tvarované a netradičně zpracované obaly. Pokud si nevíte rady s rozměry či jinými parametry, bude se vám hodit poradenství zkušených odborníků. Konzultace je nedílnou součástí procesu a mají na ni právo všichni klienti bez ohledu na velikost zakázky.

Krabice se dodávají v nesloženém stavu a nezabírají tak příliš mnoho místa. Jsou lehké, pevné, snadno přemístitelné a umožňují stohování již naplněných boxů na sebe.

Další informace o výrobě obalů najdete na www.southbohemiastar.cz, kde zároveň můžete provést objednávku online.

Leave a Comment