Nezařazené

Jak zvládnout stěhování levou zadní a bez zbytečného stresu?

Čeká vás stěhování a bojíte se, že to nezvládnete? Za prvé budete muset a za druhé… není to až taková hrůza. Vlastně byste mohli celý proces absolvovat s rukama v kapsách. Stačí, když se obrátíte na kvalitní stěhovací služby. Stěhováci se postarají o zabalení vašich věcí, jejich bezpečný převoz na místo určení a samozřejmě i o montáž a úklid. Levné stěhování předčí vaše očekávání, ale vše pěkně popořádku.

Cca měsíc před plánovaným stěhováním

Zhruba jeden měsíc před stěhováním začněte s přípravami. Chcete-li si své věci sbalit sami, sežeňte si dostatek krabic (pořiďte si ty na stěhování – jsou dostatečně pevné) a balicího materiálu. Anebo to nechte na stěhovací firmě, kterou byste měli kontaktovat v dostatečném předstihu. Domluvíte se na termínu a podrobnostech. Zároveň si zajistěte případné hlídání dětí a domácích mazlíčků, bude-li to zapotřebí.

Cca týden před stěhováním

Stěhováci vaše věci ochotně zabalí. Udělají to pečlivě, a to tak, aby se při převozu nic nerozbilo (pro případ jsou samozřejmě pojištěni). Jinak začněte balit nejdéle týden před stěhováním. Začněte s věcmi, které nebudete několik dní potřebovat, a nakonec si zabalte to, bez čeho se neobejdete. Krabice si označte – ušetříte spoustu času při vybalování (pokud to za vás neudělají).

Bezprostředně před stěhováním

Před stěhováním pro jistotu uvědomte všechny účastníky a ověřte si, zda jsou seznámeni s harmonogramem. Budete-li se stěhovat do bytu, měli byste si před domem zajistit místo, kde budou moct stěhováci zaparkovat.

Nezapomeňte ani na „drobnosti“, jako jsou třeba klíčky od nového bytu. Shánět je na poslední chvíli není zrovna příjemné.

Kdo vám se stěhováním pomůže?

A teď to hlavní. Pár krabic přestěhujete sami, ale v případě většího bytu, či dokonce velkých a těžkých břemen je mnohem efektivnější stěhování s firmou. Skvělou volbou jsou například Pražské stěhovací služby. Přesvědčí vás o tom, že stěhování levně a přitom profesionálně není nemožné. Stěhováci zajišťují kompletní služby od A do Z, a to nejen po Praze, ale i v rámci celé České republiky a Evropy.

 

 

 

 

1 komentář

Leave a Comment