Cestování

Zamiřte s dětmi do Šiklandu (a nuda nemá šanci!)

Co na tom, že máte „hlavní“ dovolenou za sebou. Zábavné výlety si můžete užívat po celý rok – třeba hned o příštím víkendu. Pokud vaše děti škemrají, abyste je vzali na nějaké zajímavé místo, udělejte jim radost a zamiřte do Šiklandu. V největším přírodním areálu v ČR se vám bude stoprocentně líbit. Na své si přijde opravdu každý. Dovolená na Vysočině předčí vaše očekávání.

V jakém tempu se může vaše mini dovolená v ČR ubírat? Šikland se skládá ze tří areálů – Šiklova mlýna, offroadového areálu a strašidelného zámku Draxmoor. Čeká zde na vás celkem 29 skvělých aktivit, 10 restaurací a 7 typů ubytování. Rozhodnete-li v Šiklandu strávit celý víkend, budete se moct ubytovat v hotelovém rezortu, kemp hotelu, teepee, chatkách, mobilním domku, stanu či srubu.

Westernové městečko Šiklův mlýn

Šiklův mlýn je největší přírodní areál v České republice a nabízí spoustu možností, jak se pobavit i zarelaxovat. Prostředí krásné přírody v srdci Vysočiny vám dá zapomenout na každodenní útrapy a s trochou štěstí zde zavítáte v době konání některé z řady mimořádných akcí. Nyní máte stále možnost zažít v Šiklandu Halloweenský pobyt a Silvestr.

Westernové městečko se nachází nedaleko Zvole nad Pernštejnem a v jeho blízkosti najdete také aquapark a zoopark. Ve výčtu atrakcí nechybí lukostřelba, zrcadlový labyrint, skákací hrady a vláček. A aby byla atmosféra ještě autentičtější, můžete si na místě zapůjčit stylové kostýmy.

Strašidelný zámek Draxmoor

Znáte snad lepší místo, kam vzít děti? Dovolená s dětmi v ČR na strašidelném zámku – to zní jako pohádka.

Strašidelný zámek Draxmoor byl vytvořen v budově historické sýpky ze 17. století. Na třech rozsáhlých patrech se nachází 15 expozic, 3D kino, strašidelný výtah a zbrusu nové zámecké nádvoří, které zdobí sošky pohádkových postaviček a pohádkové domečky na kuřích nožkách. Pro milovníky suvenýrů je připravena prodejna se strašidelnými věcmi všeho druhu.

Stále pochybujete o tom, že se dovolená s dětmi v České republice nemůže rovnat pobytu u moře? Aktuální informace o areálu najdete na www.sikland.cz.

Leave a Comment