Cestování

Neodkládejte výlet do Prahy kvůli drahému ubytování. Víme, kde se dá přespat LEVNĚ!

Chystáte se na výlet do Prahy společně s početnou partou přátel či kolegů z práce a hledáte způsob, jak ušetřit za ubytování? Pak vás jistě potěší, že se můžete ubytovat levně, aniž byste museli zvolit nepříliš komfortní ubytovnu. Pro větší skupiny je jako stvořený pension AKÁT, který nabízí výhodné ubytování pro vícečlenné skupiny. Nezanedbatelnou výhodou je i samotná poloha zařízení – nachází se nedaleko MHD a metra, takže nabízí perfektní dostupnost do všech částí metropole.

Atmosférické okolí

Nízké ceny za ubytování a výhodná poloha nejsou jedinými důvody, proč si za své dočasné útočiště zvolit právě Akát  – penzion Praha 5. V bezprostřední blízkosti se nachází bary, restaurace a mimo jiné i nákupní centrum Nový Smíchov a pivovar Staropramen.

Spousta muziky za málo peněz

S dvaatřiceti pokoji o celkové kapacitě až 100 osob je pension Akát skvělou volbou pro jednotlivce i skupiny. Stačí si vybrat z několika úrovní ubytování – kromě klasických hotelových pokojů jsou k mání také hostelové vícelůžkové pokoje. Cena zahrnuje snídani formou bufetu a přístup k internetu. Za příplatek si lze objednat polopenzi.

S parkováním si nemusíte dělat starosti. Provozovatel penzionu Akát po domluvě zajistí parkovací stání pro soukromá vozidla a autobusy, i případný transfer z letiště.

Nejlevněji vychází ubytování ve vícelůžkových pokojích hostelového typu. Pět takových pokojů se nachází na samostatném patře a ubytuje se v nich až 28 osob. Pokud vám nevadí 3 společné koupelny a jeden kuchyňský kout, bude se vám v penzionu líbit. I v levných pokojích je televize a přístup na Wi-fi.

Pokud vás penzion Praha Akát zaujal, přečtěte si další informace na akatpension.com, kde najdete také fotogalerii a možnost online rezervace.

Leave a Comment