Zdraví a lifestyle

Dermální výplně – dejte sbohem povadlé kůži

V mládí se můžeme ptát zrcadla, kdo je nejkrásnější. Pleť je vypnutá a plná energie. S přibývajícím věkem mizí svěžest a objevují se vrásky. Říkáte si, že už je vše ztraceno? Souboj s časem přeci nemůžete vyhrát. To jste omylu. Stačí se informovat o svých možnostech u estetického dermatologa. Jistě vám mile rád doporučí 3D modelaci obličeje.

Estetická dermatologie je malý zázrak

Jak už bylo řečeno, stárnutí sice neunikneme, ale můžeme ho kapánek obelstít. Díky tekutému 3D liftingu je pleti navrácena ztracená krása. Ihned se po ní zlepší geometrie obličeje. Do různých hloubek pokožky jsou zaváděny dermální výplně, které se postarají o vytvoření trojrozměrného účinku. Tato moderní metoda dokáže pozvednout pokleslá víčka. Lícní kosti se vrací do své původní podoby, čímž dokonale zaoblují tváře. Výsledkem je dokonalý vzhled obličeje, svěžest a mladistvý výraz.

Povolená kůže už není problém

Ptáte se, jaké části se dají pomocí 3D modelace vylepšit? Jedná se o tváře a lícní kosti. Za pomoci tekutého 3D liftingu se zbavíte povadlé kůže. Dokonalý účinek spatříte na konturách obličeje. Určitě potěší, že se tato estetická technika provádí ambulantně, pouze v lokální anestezii. Celý proces netrvá déle než hodinu. Klíčem k úspěchu jsou dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové, které mohou vydržet až jeden rok.

Jaké jsou výhody 3D liftingu

Díky dermálním výplním omladíte svůj obličej, zbavíte se vrásek na čele, kolem úst a očí. Tato metoda dokáže korigovat atrofické jizvy a zpevňuje nepěknou povadlou kůži. Výsledek je takřka okamžitý a celý proces trvá jen pár chvil. Nepotřebujete žádnou dobu na zotavení, klidně se můžete jít pochlubit do práce. Pakliže vám záleží na vašem vzhledu, oslovte specialisty kliniky MEDIESTETIK. Budete se cítit jako znovuzrození.

Leave a Comment