Pro ženy

Pro dámy: Vyberte si hodinky podle příležitosti!

Nabídka dámských hodinek je neuvěřitelně široká a není snadné zvolit ten správný kousek. Některé jsou univerzální a lze je nosit téměř vždy, jiné se zase hodí jen pro specifické momenty, ale o to víc umocní celkový dojem z outfitu. Jaké jsou trendy a po jakých hodinkách sáhnout, se dočtete v tomto článku.

Jaké hodinky pro každodenní nošení?

Vybíráte-li hodinky, které můžete nosit každý den bez ohledu na příležitost, porozhlédněte se v kategorii modelů v jednodušším provedení. Ciferník může být kulatý i hranatý, řemínek pak kovový i kožený.

Oblíbené jsou dámské hodinky s řemínkem z titanu či hliníku – oba materiály vypadají dobře a jsou lehké. Dobrou volbou však může být i nevšední keramika. Je oblíbená pro vysokou odolnost a vyhovuje i alergikům. Samozřejmostí by měl být ciferník s minerálním sklíčkem, které je odolné vůči mechanickému poškození.

A pozor – pro každodenní nošení jsou praktičtější tmavší modely. Světlé hodinky se velmi snadno ušpiní a méně kvalitní materiály mohou časem zežloutnout.

Jaké hodinky do společnosti?

Chystáte-li se na akci formálního charakteru, nechte doma hodinky v avantgardním designovém provedení. Naopak se zaměřte na decentní a minimalistické modely, případně luxusní dámské hodinky z drahých kovů.

Je lepší výrazný ciferník, nebo hodinky ve slim provedení?

Slim hodinky vypadají elegantně a hodí se pro každodenní nošení. Výraznější ciferníky a pásky zase budí pozornost. Tak jak se rozhodnout? Výběr je otázkou vašeho vkusu a celkového sladění outfitu. Podstatné je, abyste se cítila dobře a hodinky korespondovaly s ostatními doplňky.

Na nákupy můžete vyrazit třeba hned. Krásné dámské i pánské hodinky světových značek najdete na hodinky-4pm.cz. V nabídce nechybí ani stylové dětské hodinky, šperky a atraktivní doplňky.

Leave a Comment