Bydlení

Jak vybrat zahradní domek, ze kterého budete mít radost?

Trávíte spoustu času na zahradě a je vám líto nucených návratů domů kvůli nepředvídatelnému počasí? Pořiďte si dřevěný zahradní domek a prudké lijáky vás již nerozhází. Nabídka zahradních staveb je velmi široká a najdete v ní také domky, které vám poslouží na jiné účely.

Díky zahradnímu domku budete moct trávit mnohem více času na zahradě. Zároveň jde o ideální řešení pro každého, kdo musí za zahrádkařením dojíždět – v domku lze přespat a strávit na zahradě třeba celý víkend. Do jiného typu zase uskladníte veškeré náčiní, techniku a další věci, které nechcete nechat venku jen tak napospas.

Při výběru zahradní stavby přemýšlejte

Investice do zahradního domku není zanedbatelná, a proto byste si měli předem ujasnit, jakým způsobem ho budete využívat. Jinak si časem uvědomíte, že vám nevyhovuje a měli jste si vybrat jiný typ. Je logické, že jiné požadavky budete mít v případě obytného domku a skladiště zahradního příslušenství.

K základním kritériím patří vhodně zvolené rozměry. Stavba by zároveň měla „zapadnout“ do stávajícího prostředí a působit jako jeho přirozená součást, protože pohled na nevzhledný domek není zrovna příjemný.

Samozřejmě záleží i na kvalitě zpracování a materiálu, ze kterého je zahradní domek vyroben. Svou pozornost upřete také na střešní krytinu a provedení oken.

Domky Herold z certifikovaného dřeva

Chcete-li mít jistotu, že vám zahradní domek vydrží po mnoho dlouhých let v původním stavu, porozhlédněte se po něm u specializovaného prodejce na domky-herold.cz. V nabídce najdete dětské domečky a zahradní domky, chaty, altány, pergoly, přístřešky pro automobily a kompletní sortiment příslušenství. Tedy od malých domků až po luxusní stavby s velkými francouzskými okny a terasou. Na většinu z nich získáte prodlouženou záruku na 5 let a dopravu zdarma po celé ČR.

1 komentář

  • Důležité je vhodné vybrat i správné základy. Domek lze postavit i na mírně nakloněném terénu. Je však potřeba udělat základy ze zemních vrutů. Doporučujeme si však nechat poradit od odborníka, který zváží možné riziko.

Leave a Comment