Cestování

Jak si snadno a rychle vybrat v last minute nabídkách?

Last minute nabídky jsou v plném proudu. Léto pomalu končí a čas dovolených je pořád na vrcholu. Ceny v září klesají ještě o něco níž a nastává ideální chvíle pro ty, kteří chtějí jet na dovolenou a zároveň ušetřit. Jak se ale vyznat v celé spoustě nabídek a vybrat si tu nejlepší last minute dovolenou?

Srovnávač zájezdů napoví

Nejjednodušší cestou, jak si rychle vybrat dokonalý zájezd, kam se budete těšit těch pár dnů před odjezdem, je výběr na srovnávači. Na portálu NewTravel.cz na vás čeká nabídka snad všech aktuálně dostupných last minute zájezdů. Dovolená ještě nikdy nebyla víc na dosah. Při filtrování podle ceny si užijete pohádkovou dovolenou za zlomek ceny v hlavní sezóně a právě o to při last minute jde.

Vybírejte si nabídky v cílové destinaci

Last minute Řecko láká na přetrvávající teplé počasí a stále krásné pláže, které neztrácejí na svém půvabu ani s pomalým začátkem podzimu. Vybírejte si dovolenou přesně v té destinaci, kterou byste rádi navštívili. Zamezíte tím procházení nabídek, které vás vůbec nelákají a budete moci porovnávat pouze nabídky, o jaké máte skutečně zájem. Podívat se můžete ale i na nejvýhodnější nabídky kdekoliv jinde a třeba vás osloví jiná dovolená. Nakonec můžete zjistit i to, že za uvedené ceny můžete jet dokonce na dvě rozdílné dovolené a užít si dvakrát tolik pohody a zábavy za cenu jednoho zájezdu v hlavní sezóně.

Od všech cestovních kanceláří, s různou délkou a servisem

Na srovnávači nabídek last minute dovolené najdete zájezdy od velkého množství cestovních kanceláří. Ty nabízí varianty bez dopravy nebo s dopravou, různé délky pobytů a lišit se může i nabídka stravování nebo doplňkového servisu. Stačí upravit parametry vyhledávání a zobrazí se vám nabídky v určené cenové kategorii s pobytem v hotelu se stanoveným počtem hvězdiček a i od preferovaných cestovních kanceláří.

1 komentář

Leave a Comment