Bydlení

Bytový textil: Nejdůležitější interiérové dekorace

Pustili jste se do zvelebování bydlení a stále máte pocit, že vám doma „něco“ chybí? Celek nebude nikdy perfektní bez vhodně zvolených detailů – v případě vaší domácnosti pak bez pečlivě vybraných dekorací. A protože bez bytového textilu to zkrátka nemůže být ono, poradíme vám, na koho se obrátit. Českobudějovická firma Bytový textil – Marie Bártová se v oboru pohybuje přes 20 let a zabývá se návrhy na míru a realizacemi záclon a závěsů. Nedílnou součástí sortiment jsou také garnýže a stínění oken.

Bytový textil České Budějovice si můžete zakoupit v některé ze dvou maloobchodních prodejen. Firma se zároveň věnuje individuálním realizacím interiérů. Toužíte-li po něčem opravdu speciálním, stačí se domluvit na návštěvě designéra. Dostaví se k vám domů a společně s vámi vybere líbivé barevné kompozice a vzory látek. Díky tomu získáte ucelenou představu o budoucí podobě vašeho bydlení. Služba je zcela zdarma a měl by ji využít každý, kdo si s výběrem závěsů a záclon není zcela jistý. To samé platí také o přikrývkách, polštářích, povlečení a prostěradlech.

Záclony a závěsy České Budějovice pochází od prověřených dodavatelů a evropských výrobců. Jistě oceníte také na míru vyrobené záclonové tyče garnýže České Budějovice – designér vám doporučí řešení i pro atypická okna, šikminy a oblouky.

Preferujete-li spíše žaluzie, neodejdete s prázdnou. Odborníci na žaluzie České Budějovice vám rádi poradí s výběrem a doporučí vhodný materiál i barevnou kombinaci. V nabídce najdete všechny klasické typy žaluzií – jak horizontální, tak vertikální.

Další možnost představují nápadité japonské stěny. Moderní forma okenní dekorace se naprosto přizpůsobí vašim potřebám. Stačí si vybrat šířku, počet a řazení pohyblivých panelů. Výsledek předčí vaše očekávání.

Ať už si nakonec vyberete žaluzie, závěsy nebo záclony České Budějovice, nebudete litovat. Firma Bytový textil – Marie Bártová u vás doma vykouzlí útulnější atmosféru. Prohlédněte si reference na www.bartova-bytovytextil.cz a posuďte sami.

Leave a Comment