Cestování

I v Praze seženete levné a přitom komfortní ubytování!

Chystáte se za krásami hlavního města, ale máte pochybnosti o tom, že se vám podaří sehnat cenově dostupné ubytování v dobré lokalitě? Žádný strach, Praha sice nepatří k nejlevnějším destinacím, nicméně některé ubytovací komplexy nabízí komfortní zázemí, dobrou dostupnost do centra a široké spektrum služeb za velmi zajímavé ceny. Reprezentativním příkladem je multifunkční zařízení Rezidence Topolová, kde se lze ubytovat dočasně i dlouhodobě.

Rezidence pro turisty, dělníky i manažery

Ubytování v Rezidenci Topolová využívají studenti, turisté dělníci, jednotlivci i větší skupiny. Studentům se dostává větší komfort než na koleji a zároveň mají slevy do známého fitka Kentoya. Pro turisty je ubytování na Praze 10 ideálním výchozím bodem díky skvělé dostupnosti do centra. Dělníci a firmy zase nedají dopustit na nejlevnější kategorii ubytování „hostel Praha“.

Rezidence Topolová uspokojí každého. Na své si přijdou zájemci o velmi levné pokoje, tak i nároční hosté, kteří se chtějí ubytovat v luxusu. V tomto ohledu nelze kategorii „hotel“ nic vytknout. V elegantních pokojích se mimo jiné nachází minibar, LED televize a další nadstandardní vybavení.

hotel-praha-topolova

Hledáte levný pronájem bytu?

Ale co když se chcete v Praze usadit na delší dobu? I v takovém případě vám Rezidence Topolová vyjde vstříc. Pronájem bytu Praha nikdy nebyl tak snadný, jako právě zde. K mání jsou garsoniéry a byty 1+kk s nízkým nájemným a zanedbatelnou kaucí ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Ubytovací komplex se nachází v klidné lokalitě a v jeho bezprostředním okolí nechybí žádné důležité služby. Stravování je možné v Restauraci Topolovna, která je součástí objektu. O bezpečí nájemníků se přes noc stará ostraha.

Pokud vás jedinečné ubytování v Rezidenci Topolová zaujalo, přečtěte si o něm více na www.rezidencetopolova.cz!

Leave a Comment