Bydlení

Kvalitní židle do kanceláře, na kterých s chutí prosedíte celý den

Pracujete v kanceláři? Pak jistě víte, jak je tato práce fyzicky náročná. Mnoho lidí se domnívá, že když celý den sedíte na židli, tak přece nemůžete být unaveni. Ale Vy velmi dobře víte, jaká je skutečná pravda. Dlouhé sezení způsobuje bolest zad, hýždí a dlouhá práce na počítači i rukou a krční páteře. Tato bolest Vám pak může znemožnit soustředit se na práci a Vaše pracovní výkonnost klesá.

Dá se s tím něco dělat? Jistě, jenom si musíte pořídit opravdu kvalitní židli do kanceláře, která bude splňovat několik náročných kritérií.

Jaká kritéria to jsou?

  • Pohodlný a anatomicky tvarovaný sedák
  • Bezpečný, pevný a stabilní podvozek
  • Anatomické opěradlo
  • Nastavitelné opěrky rukou
  • Tlumení dosedu
  • Nastavitelná výška posedu

Sedák by měl být nejenom pohodlný, ale také dostatečně široký, aby nás nic během sezení netlačilo a váha se mohla rovnoměrně rozprostřít. Podvozek by měl být natolik pevný a stabilní, aby odolal každodenní zátěži, v podobě několika hodinového sezení. Kolečka podvozku by se měla snadno pohybovat do všech směrů. Židle do kanceláře by měla být také otočná o 360°, aby nám umožňovala pohodlný pohyb kolem kancelářského stolu. Anatomické opěradlo poskytuje zádům pohodlnou oporu. Nastavitelné opěrky zabraňují bolestem krční páteře a paží. Tlumení dosedu většinou zajišťuje píst, který zabraňuje prudkému nárazu. Možnost nastavení výšky sedu je také velmi důležité pro správnou polohu nohou i celého těla.

Kancelářské židle za skvělé ceny

Jedním z důležitých kritérií, když pořizujete židli do kanceláře, je jistě také cena. Určitě nechcete zbytečně vyhazovat peníze za něco, co byste mohli koupit mnohem levněji. V naší nabídce naleznete opravdu široký výběr nejen židlí, ale i kancelářských křesel ve vysoké kvalitě a za skvělé ceny.

Leave a Comment