Cestování

Dovolená na Maledivách: Sen, který si může splnit každý!

Dovolená v exotickém ráji není jen pro „vyvolené“! Doby, kdy si relaxaci v prostředí azurových lagun dopřávali pouze movitější turisté, jsou naštěstí dávno pryč. Pokud vás láká dovolená na druhém konci světa, můžete si ji dopřát třeba hned. Co byste řekli na Maledivy, které jsou považovány za nejkrásnější ostrovy na světě? Zároveň se o nich hovoří i v souvislosti s vysokými cenami, což je poměrně zavádějící. Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak dovolenkovat za přijatelné náklady.

Luxusní resorty i cenově dostupné hotely

Nabídka ubytování na Maledivách je velmi pestrá, ostatně jako všude na světě. K populárním turistickým destinacím patří ostrov Huraa, který se nachází zhruba hodinu plavby lodí od hlavního města Male. V blízkosti ostrova Hurra jsou ostrovy Kada Huraa a Kanifinolhu s vyhlášenými resorty Club Med Kani a Four Seasons. Za luxus si ovšem řádně připlatíte – jedna noc stojí kolem tisíce dolarů.

Cenově dostupné a přitom komfortní jsou bungalovy. Za nocleh ve stylovém pokoji s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem zaplatíte jen desetinu toho, co v luxusním resortu. Částka obvykle zahrnuje transfer z letiště k ubytování a zpět.

Konečná cena dovolené na Maledivách samozřejmě závisí i na tom, co všechno máte na ostrovech v plánu zažít. Přesto se nemusíte bát, že by váš rozpočet z místních atrakcí vykrvácel. Za potápění se želvami zaplatíte kolem 50 USD, za noční rybolov ze člunu zhruba polovinu.

Kde najdete výhodné last minute?

Nechcete-li ztrácet čas hledáním kombinace nejlevnějších letenek a ubytování, poohlédněte se po nabídkách cestovních kanceláří. Ty nejvýhodnější last minute Maledivy najdete na srovnávači NewTravel.cz.
Ceny dovolené na Maledivách vás příjemně překvapí. Na devítidenní dovolenou ve tříhvězdičkovém hotelu s plnou penzí můžete vyrazit za cenu kolem 33 tisíc korun. Zdá se vám to snad za nezapomenutelné zážitky na jednom z nejkrásnějších míst světa příliš?

Leave a Comment