Skvělé tipy Vzdělání

MBA: Titul, který vám usnadní kariérní růst i podnikání

Ještě poměrně nedávno bylo vysokoškolské vzdělání konkurenční výhodou. Dnes na něj personalisté pohlíží jako na standard a preferují uchazeče, kteří mají co nabídnout i v jiných ohledech. Chcete-li nastartovat svůj kariérní růst a dostat se na prestižní manažerskou pozici, začněte se blíže zajímat o možnosti dalšího vzdělávání v rámci postgraduálního studia Master of Business Administration (MBA). Prozradíme vám, proč je o studium na soukromých školách velký zájem ze strany manažerů a podnikatelů.

Koncept studia MBA spočívá v kombinaci výuky teorie s manažerskou praxí. Studentům se dostává praktických příkladů a osvojení si nově nabytých znalostí na reálných příkladech. Osnovy jdou ruku v ruce s dynamikou trhu a studenti tak mohou držet krok s nejnovějšími trendy. Personalisté jsou si těchto skutečností vědomi a zohledňují je při výběrovém řízení. Díky MBA můžete získat lepší pracovní pozici a vyšší plat. V rámci řízení vlastní firmy pak cenné znalosti, díky kterým své podnikání posunete kupředu.

Jenomže zdaleka ne každá „byznys škola“ nabízí kvalitní vzdělání. Jinými slovy záleží na tom, kde studium MBA absolvujete. Výběr školy proto nepodceňujte a zajímejte se o osobní reference absolventů a názory odborníků.

K absolutní špičce patří Business Institut – pražská škola, na které působí tým vysoce kvalifikovaných lektorů, z nichž mnozí mají dlouhodobé zkušenosti na manažerských pozicích. K dalším přednostem patří inovativní e-learningová forma studia s možností individuálních konzultací, lektorská setkání z jiných programů, coffe breaky a přednášky, společenské akce a v neposlední řadě vlastní knihovna s více než tisícovkou odborných titulů.

Stačí si vybrat z široké škály studijních programů a začít. V nabídce najdete programy z oborů jako management (včetně vyhledávaného projektového řízení a plánování), zdravotnictví, finance a účetnictví, marketing a public relations, lidské zdroje, informační technologie, právo a další. Potřebné informace najdete na www.businessinstitut.cz.

1 komentář

  • Souhlasím s tím, že je dnes zapotřebí kvalitní manažerské vzdělání. Už se to netýká pouze Top managementu, ale i středního a nižšího managementu.
    Minulý rok jsem ukončila studium MBA na TS Business School (http://www.tcbs.cz/) .
    Lektoři mi předali mnoho svých praktických zkušeností a znalostí, které bych z knih, nikde, nevyčetla. Zároveň jsem své vzdělání v pohodě skloubila se zaměstnáním, kde mé studium uvítali, takže můžu jedině doporučit.

Leave a Comment