Cestování

Romantická noc v Penzionu Ondřejník

Toužíte po romantické dovolené uprostřed přírody? Po pořádné porci relaxace, zábavy, dobrého jídla? V tom případě vyrazte do Beskyd, které oprávněně patří k turisticky vyhledávaným lokalitám. Stačí si vybrat příhodné ubytování, nasát čerstvý vzduch a užít si chvíle mimo domov naplno. Skvělou volbou je Penzion Ondřejník, který má doslova „strategickou polohu“, a navíc disponuje vlastní wellness zónou (viz. wellness Beskydy) s vířivkou a saunou. Velkým lákadlem je ovšem také vyhlášená restaurace.

Tříhvězdičkové ubytování působí velmi dobře již na první pohled. Prostředí penzionu je malebné, pokoje vyhlížejí luxusně a vyberete-li si některý z akčních balíčků, ušetříte nemalou částku.

Chcete-li zažít romantický víkend, doporučujeme balíček „romantik“, který zahrnuje ubytování na pokoji typech standard, plus, lux a elegant za příplatek i ubytování v apartmánu. Součástí balíčku je polopenze, romantická tříchodová večeře pro dva při svíčkách, částečná masáž, zábal pro dámu dle vlastního výběru, hodinová relaxace ve vířivce s lahví sektu a hodina v soukromém saunovém světě. K tomu navrch slevy na vstupy a zajímavosti v okolí, 50% sleva na masáže a zábaly a zapůjčení županů a hotelové obuvi.

Penzion Ondřejník má co nabídnout také rodinám s dětmi. Před penzionem je hřiště s trampolínou, pískovištěm, houpačkami, minigolfem a dalšími atrakcemi pro nejmenší návštěvníky.

Co se týče turistiky, poloha pod úpatím masivu Ondřejník je jako stvořená pro výlety do blízkého okolí. Jen několik kilometrů od penzionu se nachází Čeladná, Frýdlant nad Ostravicí, Frenštát pod Radhoštěm a Trojanovice. K místům, které byste neměli minout, patří rožnovský skanzen, Muzeum Tatra Kopřivnice, Pustevny, Radhošť a Aquapark Olešná.

V penzionu Ondřejník panuje přátelská atmosféra a budete se zde cítit jako doma. Fotografie a další informace najdete na www.penzion-ondrejnik.cz.

Leave a Comment