Skvělé tipy

xShare.cz: Stahujte a nahrávejte bez limitů. Jen za registraci!

Stahujete a nahráváte soubory o sto šest? Ne? Pokud je jediným důvodem fakt, že vám nevyhovují služby jako jsou Ulozto.cz, Datoid.cz nebo Sdilej.cz, a to jednoduše kvůli omezeným rychlostem pro download/upload, možná vám bude vyhovovat xShare.cz. V čem je tato poměrně nová služba jedinečná a proč si ji okamžitě zamilujete? Podrobnosti se dozvíte v následujících řádcích.

Představte si svět bez limitů. Svět, ve kterém nemusíte trávit spoustu času čekáním na stažení či uploadování souborů. Svůj oblíbený seriál můžete mít na disku za chvilku, stačí se po něm poohlédnout na xShare.

Stahujte a nahrávejte neomezenou rychlostí

Chcete stahovat a nahrávat data opravdu rychle? Zatímco v případě ostatních serverů si musíte připlatit, na xShare si vystačíte s pouhou registrací. Všichni registrovaní uživatelé mohou stahovat a nahrávat soubory bez omezení. Takže už žádné placené členství a otravné dobíjení kreditu. Aneb napadá vás snad opodstatněný důvod, proč platit za službu, kterou vám někdo nabízí zdarma?

Stačí se registrovat (registrace vám zabere jen malou chvilku) a získáte přístup k neomezenému stahování a nahrávání, v závislosti na rychlosti vašeho internetového připojení třeba 300 Mbit/s či více. Aktuální kapacita serveru je 2000 Mbit/s. Úložiště navíc nabízí další zajímavé služby, které se vám budou při každodenním užívání hodit.

Přehrávejte videosoubory MP4 ve FullHD

Když je něco kvalitní, obvykle se za to platí. Ne na xShare. Videa v MP4 formátu můžete sledovat ve FullHD kvalitě naprosto zdarma. Jsou barevně označena a přístup k nim dostanete po bezplatné registraci.

Co dodat závěrem? xShare je jasnou volbou pro každého, kdo nemá rád omezené stahování či nahrávání dat a zároveň nechce platit za služby typu Uloz.to. Výměnou za bezplatnou registraci už nebudete muset problém s rychlostí řešit!

Leave a Comment