Cestování

Máchovo jezero nezavání nudou! Jaké aktivity můžete během dovolené provozovat?

Únor je v plném proudu, ale proč se trochu nezasnít a nenaplánovat si letní dovolenou již nyní – v dostatečném předstihu? Pokud ve vás zanechala pachuť pandemie a nechcete se letos pouštět nikam daleko, nezůstávejte doma a poohlédněte se po příležitostech, které nabízí naše malebná zemička. Mezi jasné favority patří Máchovo jezero. Jaké aktivity můžete v okolí „Macháče“ provozovat s rodinou či s partou nejlepších kamarádů?

Elektrolodě a šlapadla

Kromě koupání lze brázdit hladinu jezera na vypůjčeném šlapadle – anebo ještě stylověji za kormidlem tiché elektrolodi. Stačí navštívit zdejší půjčovnu a za pár korun si jedno či druhé vypůjčit. O zábavu i romantiku budete mít postaráno.

Večerní plavby na lodi Máj

Máchovo jezero je malebné ve dne, ale i navečer, když krajinu zahalí tma. Chcete-li zažít nezapomenutelnou atmosféru jednoho z nejikoničtějších míst v Česku, rezervujte si lodní lístek na lodi Máj a prožijte plavbu letošního léta.

Dovádění v lanovém parku

Pokud s sebou na dovolenou k Máchově jezeru berete i děti, nezapomeňte jim zpříjemnit odpoledne návštěvou lanových parků. Na své si samozřejmě přijdou i dospělí – atrakce všech možných úrovní nadchnou začátečníky i zkušené lezce.

Wake sporty

Nedaleko Máchova jezera, konkrétně v České Lípě v městské části Dubice, se nachází areál pro wakeboarding a vodní lyžování. Ideální místo pro každého, kdo chce vyzkoušet nový adrenalinový zážitek.

Kde se u Máchova jezera ubytovat?

Letní dovolenou si užijete ještě více, když si rezervujete ubytování Máchovo jezero ve čtyřlůžkových chatkách v areálu Elite Staré Splavy. Během pobytu budete mít k dispozici vše, co potřebujete – jídelnu s barem, ohniště s možností zapůjčení grilu a pro děti prolézačky a pískoviště. V blízkém okolí pak narazíte na široké spektrum dalších aktivit včetně minigolfového a volejbalového hřiště.

Pokud vás Máchovo jezero ubytování zaujalo, rezervujte si ho na stránkách elite-stare-splavy.cz.

Leave a Comment