Cestování

Letní pobyty v Česku jdou na dračku! S rezervací termínu proto neotálejte!

V Česku je tak krásně, a ten kdo praví opak, naši domovinu pořádně nepoznal. Hodně lidí procestovalo půlku světa, ale neví, co mají za humny.

Proč dovolená v tuzemsku? Z mnoha důvodů. V první řadě vás vyjde levněji. Nemusíte si kvůli ní měnit Eura, všude zkrátka zaplatíte korunami. Ušetřeni také budete dlouhých front na letišti a obav, jestli váš let nakonec nebude zrušen. I to se totiž letos stává. Nedostatek letištního personálu způsobuje v lepším případě zpoždění letů. Na evropských letištích je však ve hře i nemilá skutečnost, že nakonec neodletíte vůbec. U nás se také domluvíte. Zapomeňte na lámanou angličtinu při objednávání coca coly. Nebudete ji potřebovat. Stejně jako očkovací certifikát či covidový test.

Vyberte lokalitu a zarezervujte si termín

Přesvědčili jsme vás? Pokud ano, tak se pusťte do vybírání lokality a rezervování termínu. Letní pobyty skutečně rychle mizí. Taková letní dovolená v Krkonoších je už skoro rozebraná. Možná ale ve vámi preferovaném termínu ještě něco seženete. Což ostatně rychle zjistíte na serveru hotel.cz sdružujícím ubytovací zařízení všech kategorií napříč republikou.

Ubytování nejenom v Krkonoších

Máte-li proto zájem o ubytování v Krkonoších, otevřete hlavní stránku portálu a do políčka lokalita zadejte pojem Krkonoše a vámi preferovaný termín. A systém vám hned ukáže, jestli je ve vašem případě dovolená v Krkonoších reálná. Pokud ano, termín si hned zarezervujte – zítra už tam nemusí být! Nebo vybírejte dál. Česko, to totiž nejsou jenom Krkonoše, ale spousta dalších krásných míst.

Kam vyrazit?

Nádherně je na Šumavě, u jihočeských rybníků stejně jako v centru kouzelných jihočeských měst. Můžete ale také vyrazit do lázní, obdivovat se kráse českých skalních měst, toulat se hlubokými lesy. Nebo si dopřát od všeho trochu. Vybrat si na serveru hotel.cz ubytování, ať již v hotelu, penzionu či apartmánu a z něj podnikat dobrodružné výpravy do okolí. Jsme si jisti, že taková dovolená bude nezapomenutelná.

Leave a Comment