Cestování

Vydejte se do kempu s vlastním stylovým venkovním nábytkem

Zahradní nábytek určený pro kempování je stohovatelný a snadno se přepravuje. Můžete jej používat nejen na cestách, ale i na vlastní zahradě, kde vhodně doplní ostatní kousky venkovního nábytku.

Jak vypadá typický kempingový nábytek?

Tento typ nábytku se vyrábí z pevných materiálů, jako je kov, nebo plast, které odolávají povětrnostním vlivům. Důležité je také, aby byl nábytek pohodlný, a vy jste si tak mohli užívat pobyt venku. Kempingový nábytek musí být co nejlehčí, proto je nejčastěji vyráběn z plastu. Setkat se můžete také s lehkým hliníkovým kempingovým nábytkem s plastovým, nebo textilním výpletem.

Jak se starat o kempingový nábytek?

Většinu materiálů použitých při výrobě tohoto typu zahradního nábytku snadno vyčistíte jemným čisticím prostředkem. K čištění odolných nečistot z povrchu můžete použít také tlakovou myčku. Po vyčištění je důležité nábytek vysušit na slunci, aby vlhkost nepoškodila materiál. Hliníkový nábytek by se měl čistit speciálním prostředkem na hliníkové povrchy. Při čištění hliníku dejte pozor, abyste nepoškodili povrchovou vrstvu, která materiál chrání před povětrnostními vlivy.

Jaké jsou výhody kempingového nábytku?

Jednou z hlavních výhod kempingového nábytku je, že je velmi lehký, a proto se snadno přepravuje. Zabírá málo místa, takže si jej můžete snadno vzít s sebou na dovolenou. Seženete ho ve verzích pro dospělé i pro děti. Dětský kempingový nábytek je veselý a děti jej milují. I na cestách jim totiž zajistí pohodu domova. Dětské skládací křesílko navíc snadno vyndáte z auta prakticky kdekoliv a můžete si i s dětmi dopřát pohodlný piknik.

Jak vybírat nábytek pro kemping?

Při výběru zahradního nábytku pro kempování zvažte, k čemu jej potřebujete. Pokud ho plánujete používat ke stolování, budete potřebovat stůl a židle. Pokud chcete jen někde odpočívat, pak bude vhodnější lavička, nebo lehátko. V rámci nabídky kempingového nábytku naleznete i kempingové sady či kompletní sety židlí a stolu. Měli byste se také zamyslet nad materiálem nábytku. Plast se snadno čistí a přepravuje, ale nemusí být tak pohodlný jako kovové, nebo látkové židle. Hliníkový nábytek je lehký a nerezaví, ale může být dražší než plast. Židle s látkovým výpletem jsou pohodlné, ale je třeba je v době nepoužívání chránit před povětrnostními vlivy.

Leave a Comment