Cestování

Hotel&Restaurant Čertousy: Místo, kam se budete rádi vracet

Některé hotely lákají na stylový interiér, jiné na vytříbenou kuchyni či příjemné prostředí. Ale jen hrstka se může pochlubit kombinací všech tří aspektů. Pokud takové místo hledáte a chcete si užít bohatou nabídku vyhlášených českých i mezinárodních kulinářských specialit, bude se vám líbit restaurace Praha 9 – Čertousy. Ať už mát v plánu romantickou večeři ve dvou, pompézní svatební hostinu, nebo uspořádání nezapomenutelné firemní akce Praha, nebudete litovat.

Pochutnáte si na tradičních českých i zahraničních pochoutkách

Nedílnou součástí hotelu Čertousy je restaurace s bohatou nabídkou pokrmů. Na své si přijde milovník české klasiky i experimentátor, který nedá dopustit na nezvyklá jídla. Bez ohledu na to, co si z menu objednáte, vám na stole přistane lahůdka z kvalitních a čerstvých surovin. Namátkou – steaky na lávovém grilu, rybí lahůdky a samozřejmě i vegetariánská jídla.

Ideální volba pro uspořádání svatby i firemní akce

Svatba v Praze je velká událost, ale musíte si vybrat příhodné místo. Restaurace Čertousy vám poskytne perfektní zázemí a v případě zájmu pro vás uspořádá svatbu na klíč. Stačí si vybrat, zda se svatební obřad odehraje na terase, na zahradě, u rybníka, nebo v salonku. O vkusnou výzdobu se postará personál, který může zajistit také služby floristky, kadeřníka a přepravu luxusním autem. Svatební hostina Praha v Hotelu&Restaurantu Čertousy je vskutku nezapomenutelná, a novomanželé mají ubytování zcela zdarma.

Prostory jsou samozřejmě vhodné o pro uspořádání jiných akcí, jako jsou oslava narozenin Praha, promoce, školní sraz a firemní akce. Díky kapacitě téměř 60 lidí a dalších 70 ve venkovních prostorách nemusíte s pozvánkami šetřit.

Do areálu vede bezbariérový vstup, nachází se zde dětský koutek a dostatečně velká parkovací plocha. Zájemci o konferenční prostory Praha jistě ocení možnost zapůjčení projektoru a free wi-fi.

Chcete se o Hotelu&Restaurantu Čertousy dozvědět více? Fotogalerii a další informace najdete na hotel-certousy.cz.

Leave a Comment