Skvělé tipy

Kam poslat dítě na letní tábor? Do Šiklandu!

Pamatujete si ještě na doby svého dětství, kdy jste se nemohli dočkat, až v létě vyrazíte na tábor? Nyní to samé čeká vašeho potomka. Anebo jste toho názoru, že jsou v dnešní době dětské letní tábory pasé? Vyvedeme vás z omylu. Program nabitý zábavou, a to navíc v jedinečném prostředí největšího českého přírodního parku je pro uspořádání takové akce jako stvořený. Šikland si vaše dítě okamžitě zamiluje a bude o něm básnit tak dlouho, než mu napřesrok slíbíte další turnus. Mimo to jde o perfektní místo pro školní výlety.

V čem jsou letní tábory unikátní?

Letní tábory v Šiklandu jsou oblíbené z mnoha důvodů. Velkým tahákem je skutečnost, že se děti zapojují přímo do dění v zábavním areálu, což dává pobytu úplně jiný rozměr. Kromě táborového programu si tak užívají také jedinečná představení ve westernovém městečku a domů se vrací s nezapomenutelnými zážitky. Společně s vedoucími navíc podnikají výlety v rámci zábavních areálů v Dolní Rožínce.

A co je nejlepší? Rodiče mohou sledovat průběh tábora online. Vedoucí přidávají na web informace a fotografie.

Jak je to s ubytováním a se stravou?

Letní dětské tábory v Šiklandu mají své kouzlo i díky ubytování. Táboří se na tábořišti na zatravněné terase u lesa ve dvoulůžkových stanech s podsadou. V stanech jsou lůžka s molitanovou matrací, děti na nich spí ve vlastních spacích pytlích.

Na tábořišti se kromě stanů nachází také společenská místnost, sociální zařízení, jídelna a samostatná kuchyně.

Co se týče stravování, pro děti se vaří tradiční česká jídla z kvalitních a převážně BIO potravin přímo v táborové kuchyni. Jídlo se podává pětkrát denně a vedoucí průběžně dohlíží na dodržování pitného režimu. S vedením tábora se lze domluvit i na přípravě jídel pro děti s alergiemi či bezlepkovou dietou.

Chcete se dozvědět více? Fotografie z již proběhlých táborů a aktuální informace najdete na www.sikland.cz.

Leave a Comment