Cestování

Výlet do historie i relaxace, to je hotel poblíž Karlštejna

Odpočinek v místě, kde je naprostý klid zaručen. Zeleň všude kolem, ale také historické památky sahající až do dob vlády Lucemburků. Údolí kolem řeky Berounky pomůže načerpat nové síly do každodenní práce nebo oživit partnerský vztah, když na sebe nemáte během roku tolik času, kolik byste si přáli.

Víkend nebo pár dní dovolené? Záleží jen na vás, volné termíny už čekají. Trochu relaxace ještě nikdy nikomu neuškodilo a když výlety spojíte s procházkou po zooparku nebo posezením v útulné restauraci, ani děti si jistě nebudou stěžovat.

Zázemí hotelu potěší při nepříznivém počasí

Hlásí předpověď počasí bouřku a dozvěděli jste se to až příliš pozdě? Nevadí, výlet se sice odloží, ale nudit se rozhodně nebudete! Už jen proto, že hotel Mlýn Karlštejn myslí na všechno a má pro své hosty například restauraci s krbem, letní terasu nebo relaxační centrum s finskou saunou. Ostrov s grilem je pak zajímavým zpestřením nejen pro dlouhé letní večery. Romantická večeře pro dva nebo příjemná procházka, program je zcela na vás a vaší fantazii…

Romantické chvilky ve dvou nic nevyruší

Užijte si příjemných pár dnů letní dovolené uprostřed přírody – a současně nedaleko od Prahy. Ubytování na hotelu Karlštejn nabízí příjemné zázemí s minibarem, vysokorychlostním internetem a satelitní televizí. Výhled na Berounku nebo do kvetoucí zeleně jen dokreslí onu příjemně romantickou atmosféru.

Můžete si pak udělat vycházku na slavný středověký hrad nebo se podívat, jak vypadá lom Velká Amerika. A co třeba zoopark? Ten se bude líbit hlavně dětem, nejen proto, že se tu setkají s kočkovitými šelmami, pštrosem a lamou, ale i dalšími zástupci exotické fauny a vychutnají si okružní jízdu vláčkem. Romantické pokoje, restaurace se specialitami na grilu a velká porce zábavy, to vše v dojezdové vzdálenosti od centra naší metropole!

Leave a Comment