Cestování

Vánoce a Silvestr v českých lázních? Proč ne!

Možností, jak slavit vánoční svátky, je spousta. Někdo preferuje tradiční Vánoce u televize v pohodlí domova, někdo si raději zaletí za exotikou. Rok od roku však také stoupá zájem o relax a zábavu v lázních.

Spousta lidí stále na lázeňské pobyty pohlíží jako na něco, co může ze zdravotních důvodů naordinovat lékař. Překvapivě se však nabízí i mnohé další důvody, proč si konec prosince zpříjemnit lázeňskou péčí. Mezi ty hlavní patří nezapomenutelná atmosféra a v případě mnoha míst také čistý vzduch.

Dárkové poukazy jako nejlepší vánoční dárek

Mnohé lázně lákají hosty na výrazně slevy a výhodné balíčky. Nabízí je formou dárkových poukazů, které patří mezi nejvděčnější vánoční dárky. Berte to jako inspiraci – pokud máte ve svém okolí někoho, kdo miluje nevšední zážitky a zároveň nedá dopustit na wellness, neváhejte dotyčné osobě věnovat vánoční či silvestrovský pobyt. Téměř jistě nešlápnete vedle.

Které lázně patří k nejoblíbenějším?

V České republice je přes 30 lázeňských měst a není vůbec snadné vybrat to „nej“. Za návštěvu stojí téměř všechny, a proto byste se měli řídit vlastními preferencemi (např. podle toho, jaké chcete absolvovat procedury, případně podle toho, jak na vás působí dané prostředí). Anebo dejte na naše tipy.

Mariánské lázně

Velké hotely, ale i menší rodinné hotýlky. To vše na vás čeká v kouzelném městě uprostřed Slavkovského lesa. Mariánské lázně se chlubí 40 studenými prameny a patří mezi nejuniverzálnější české lázně.

Karlovy Vary

Kromě „Mariánek“ se v oblasti Slavkovského lesa nachází také proslulé lázně Karlovy Vary. Krásné kolonády, podzemní exkurze u Vřídla či vyhlídky po okolních lesích – to jsou jen některé důvody, proč si zpříjemnit závěr roku právě zde.

Svůj silvestrovský pobyt si můžete vyhledat na stránkách spa.cz, kde najdete největší výběr pobytů v českých lázních a wellness hotelích.

Leave a Comment