Cestování

Prožijte Vánoce a Silvestr ve Špindlu. Samozřejmě se vším všudy!

Také se nemůžete dočkat vánočních svátků a silvestrovských oslav? A co kdybyste je pro jednou strávili někde jinde než doma? Představte si čarokrásné scenérie českých hor, čerstvý vzduch bez smogu, lyžování a další sněhové radovánky… Jdete do toho? Pak vám nezbývá než si vybrat příhodné místo. K těm nejatraktivnějším patří Špindlerův Mlýn – vyhledávané turistické a lyžařské středisko v Krkonoších. Nepřestávejte číst a dozvíte se, kde si užijete nejlepší lyžovačku a luxusní wellness!

Čtyřhvězdičkové Vánoce a Silvestr

Nové ubytovací zařízení Amenity Hotel Špindlerův Mlýn disponuje kapacitou 50 lůžek ve stylově zařízených pokojích. Čtyři hvězdičky zaručují spoustu prostoru, komfortu a špičkové služby, na které budete vzpomínat ještě hodně dlouho.

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti (doslova jen pár kroků) sjezdovky Labská. V hotelové restauraci můžete posnídat a v průběhu dne potěšit své chuťové buňky tradičním českým jídlem nebo mezinárodní delikatesou.

Zdejší wellness centrum nabízí jedinečné zážitky ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a vodní lavicí. Na své si přijdou také příznivci saunování a masáží.

Večery lze trávit v hotelovém baru nebo hraním bowlingu. Hosté mají k dispozici WiFi a vždy bez problémů zaparkují přímo před hotelem.

amenity

Máte raději apartmány?

Součástí Amenity Rezortu jsou také stylové mezonetové apartmány s dechberoucím panoramatickým výhledem. Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje prostředí hotelu a preferujete spíše soukromí apartmánu, bude se vám v plně vybaveném ubytování s nadstandardně vybavenou kuchyní líbit.

Ať už si nakonec vyberete hotelový pokoj nebo apartmán, dovolenou ve Špindlerově Mlýně si užijete na sto procent. Zázemí Amenity Resortu nadchne vás i vaše nejbližší a umožní vám strávit nejhezčí svátky v roce i jinak než sledováním rok co rok se opakujících pořadů v televizi!

Leave a Comment