Cestování

Proč vyrazit na dovolenou s obytným vozem? Výhody vás dostanou!

Rodinná dovolená musí mít takový ráz, aby uspokojila všechny členy. A co si budeme povídat, vzhledem k různorodým preferencím jednotlivých členů klanu to není vůbec snadné. Stihnout během několika málo dní rozličné aktivity a místa, je obvykle nemožné. Ale když se na dovolenou vydáte obytným vozem, nepřijdete o pohodlí, a přitom získáte mobilitu.

Máte rádi volnost? Dopřejte si ji

Pokud vás děsí představa hotelového pokoje, ve kterém budete uvězněni po celou dobu dovolené, bude pro vás pronájem obytného vozu vítanou změnou. Za prvé vám odpadne starost s hledáním ubytování – a za druhé se budete moct přesouvat na jiná místa kdykoliv se vám zamane. Jakmile vás omrzí stávající plácek, sešlápnete plynový pedál a zamíříte jinam.

Stejně snadné je pořádání výletů. Zatímco v případě standardního ubytování v hotelu či penzionu musíte najít vhodný spoj (tedy pokud jste na dovolenou nevyrazili vlastním autem), případně si automobil půjčit v nejbližší autopůjčovně (což ale znamená vyřizování navíc), s obytným vozem budete velmi flexibilní a dostanete se i do vzdálenějších míst.

Vysoká úroveň komfortu

Moderní obytné vozy disponují neuvěřitelně bohatou výbavou. V těch luxusnějších se člověk cítí ještě pohodlněji než v kdejakém hotelu. Nechybí kuchyň, toaleta, sprcha, a v případě potřeby lze prostor rozšířit pomocí předstanu. V každém případě se můžete spolehnout na velmi vysokou úroveň cestování.

Nemusíte se stravovat v restauracích

Jste zvyklí na vlastní jídelníček a nechcete se spoléhat na kuchařské umění ostatních? V obytném autě si uvaříte vše, na co máte chuť, a to kdykoliv. Kromě toho, že ušetříte, si pravděpodobně i více pochutnáte. Protože co si budeme namlouvat – vlastní jídlo prostě chutná lépe.

Pokud vás obytňák zaujal a chcete se o výhodách svobodnějšího cestování přesvědčit na vlastní kůži, poohlédněte se po vhodném vozidle třeba v půjčovně BP Karavany. Rezervace obytného auta probíhá online na karavany-strakonice.cz.

Leave a Comment