Bydlení

Proč si pořídit masážní křeslo? Nabídne vám komfort masážního salonu, ale u vás doma

Zatímco televizi najdeme prakticky v každé domácnosti – a v leckterých by nám při počítání nestačily prsty jedné ruky, některá zařízení si naopak pořídí jen málokdo. Třeba taková masážní křeslo. Máte ho snad doma? A co vaši sousedé, užívají si snad uvolňující masáž kdykoliv se jim zamane? Kdo ví, možná do sebe investovali a před časem si ho pořídili. Teď jste na řadě vy.

Žádná horká novinka, ale léty prověřený pomocník

Kdekdo by mohl namítnout, že investice do masážního křesla nemá logické opodstatnění. Masážních salónů je přece všude jako hub po dešti – a navíc nabízí různé typy masáží, takže si člověk může vybrat podle toho, na co má zrovna chuť nebo jaký zdravotní problém řeší. Jenomže cena takové masáže dnes není zrovna nejmenší. A když do salonu docházíte pravidelně, souhrnná částka za nějaký čas převýší pořizovací cenu masážního křesla.

Otázkou však je, do jaké míry dokáže kus nábytku zastoupit zkušeného maséra. Stojí vůbec masážní relaxační křesla za zmínku, nebo jde o vyhozené peníze?

Odpověď mnohé odpůrce podobných vychytávej překvapí, nicméně masážní křesla nejsou žádnou rychlokvaškou, jakožto léty prověřeným vynálezem. Pochází z východní Asie a představují odpověď na nedostatek času. Majitelé těchto křesílek nemusí absolvovat cestu do salónu a mohou si masáž dopřát kdykoliv – třeba i o půlnoci.

Luxusní masážní křesla? Dopřejte si RS Royal

Sortiment masážních křesel je poměrně široký a od nejlevnějších modelů nelze čekat zázraky. Ty dražší naopak nabízí spoustu skvělých funkcí a různé druhy masáží. K absolutní špičce patří elegantní masážní křesla značky RS Royal s technologií 4D masáží hlubších tkání a dalšími „vychytávkami“ včetně Bluetooth reproduktorů, osvětlení – a třeba i funkce autodetekce pro různé typy postavy. Aktuální sortiment najdete na rskresla.cz.

Leave a Comment