Cestování

Kam na dovolenou či prodloužený víkend? Na Valašsku se vám dostane té nejlepší péče!

I když neřekly teplé dny roku svoje poslední slovo, měli byste přemýšlet o podzimní nebo zimní dovolené. Když se rozhodnete pro rekreaci na Valašsku, nešlápnete vedle. Ba naopak budete uchvácení přírodními i architektonickými památkami, které tento nádherný kraj nabízí.

Jakmile si prohlédnete penziony na Valašsku, naskytne se vám komfortní způsob strávení rodinné, romantické i sportovní dovolené. Plánujete-li zimní radovánky, rezervujte si útulné ubytování včas. Nejlepší z penzionů mohou být s předstihem zamluvené.

Do Rožnova nejen na super lyžovačku

V podzimním období si zajistěte penzion Rožnov pod Radhoštěm, protože se vám naskytne jedinečná možnost návštěvy Valašského muzea v přírodě. Najednou se ocitnete ve víru starých časů a dozvíte se úplně všechno o zdejších zvycích a tradicích. Třešničkou na dortu je ochutnávka místních specialit, jako jsou polévka kyselica a koláče frgály. Vaše kroky povedou k Jurkovičově rozhledně, která se nachází jen kousek od dřevěného městečka. Ihned vás upoutá i relaxace v místních pivních lázních, které lze navštívit celoročně. Na své si přijdou i milovníci lyžování. Doslova za rohem jsou malebné Beskydy, v nichž najdete nespočet ski areálů s dokonale upravenými sjezdovkami a běžeckými stopami.

Trojanovice jsou branou do Pusteven

Když si rezervujete penzion Trojanovice, budete to mít všude kousek! Beskydy vám budou ležet u nohou. Ve Frenštátu navštívíte skokanské můstky Jiřího Rašky a na Pustevnách zase stezku v oblacích stromů. Právě z Trojanovic se dostanete lanovkou téměř až hoře Radegast na Pustevnách. Překrásný region Valašsko je jako stvořený pro celoroční dovolenou.

Pokud hledáte ideální ubytování pro svou rodinu, mrkněte na penziony na Penzion.cz. Ihned se vám naskytnou báječné možnosti noclehů, které padnou do noty výletníků všech generací.

Leave a Comment