Pro ženy

Zpestřete si sexuální život s análním kolíkem

Zdá se vám, že v poslední době upadl váš sexuální život do stereotypu? Nebo jen rádi experimentujete a zkoušíte nové věci? Vyzkoušejte anální kolík. Zažijete s ním úžasné slastné pocity, o jakých se vám ještě ani nezdálo.

Erotické pomůcky už dávno nejsou žádné tabu, obchody, ve kterých se prodávají, najdeme běžně na ulici i v obchodních centrech. Anální kolíky ovšem stojí v pozadí za jinými hračkami, stejně tak jako je upozaďován anální sex. Je to škoda. Není na něm vůbec nic špatného, i když se ho lidi často bojí nebo se stydí přiznat, že by ho rádi vyzkoušeli.

Anální kolík můžete používat dle libosti sólově i v páru. K experimentování doporučujeme skleněný anální kolík. Materiál je odolný, nehrozí jeho poškození během hrátek. Aby bylo dráždění zajímavější a intenzivnější, můžete hračku před akcí nahřát nebo naopak zchladit. Uvidíte, že se budou pocity značně lišit.

Další možností je vibrační anální kolík. Udělá s vámi stejné divy jako vibrátory nebo vibrační kroužky. Určitě ho vyzkoušejte. Hodí se pro ženy i pro muže a k dostání jsou v několika velikostech, abyste mohli výběr přizpůsobit svým potřebám.

Anální kolíky jsou vhodné pro milovníky análního sexu i pro úplné začátečníky. Za to anální tunely, ty už jsou určeny zkušeným. Vyrábějí se ve velkých velikostech a do intimního života vnášejí další nezapomenutelné zážitky.

Erotické pomůcky se vyrábějí z kvalitních odolných materiálů, které jsou citlivé k lidské pokožce a sliznici. Nemusíte se tedy bát podráždění a nežádoucích reakcí. K čistění je vhodné používat desinfekční mýdlo. Pestrou nabídku hraček pro ženy i muže nabízí e-shop www.sexio.cz. Prodává také erotické prádlo, lubrikanty, kondomy apod. Zasílání zboží probíhá zcela diskrétně – nikdo nepozná, co balíček obsahuje.

Leave a Comment