Skvělé tipy

Vybíráme správnou kancelářskou židli

Hledáte novou židli do kanceláře nebo domácí pracovny? Buďte při výběru pečliví, potřebujete totiž velmi pohodlnou židli, která bude ve všech ohledech odpovídat vašim požadavkům. Vysoký komfort zlepší vaši produktivitu. Práce vám půjde mnohem lépe. Kvalitní kancelářské židle a další sedací nábytek najdete třeba v e-shopu Primazidle.cz.

Nákup na Primazidle.cz

E-shop Primazidle.cz nabízí široký sortiment především židlí a křesel. Kromě židlí do kanceláře zde uvidíte barové, jídelní nebo konferenční židle. V nabídce jsou také jídelní stoly a sety, sedací vaky nebo různé doplňky k židlím.

Obchod se snaží být co nejpřívětivější k zákazníkům. Proto má veškerou dopravu při nákupu nad 500 Kč zdarma, objednávky vyřizuje rychle a poskytuje atraktivní slevy. Záruční doba na nábytek je až pět let. Nemusíte mít proto z nákupu vůbec žádné obavy.

Čím se řídit při výběru kancelářské židle

Na kancelářské židli strávíme více času, než by nám bylo milé. Denně to klidně může být osm až deset hodin. Týdně to dělá čtyřicet až padesát – o tom, kolik hodin prosedíme na kancelářské židli za celý rok, nebudeme raději ani uvažovat. Aby nás nic nebolelo a cítili se během práce dobře, musí být židle co nejpohodlnější.

Důležité je, aby byla zvolená kancelářská židle ergonomicky tvarovaná. Takový design přispívá ke správnému držení těla, nezatěžuje zbytečně zádové svaly a neničí páteř. Dále je třeba, aby se dala jednoduše nastavit výška židle, neboť má každý úplně jiné preference.

Vyžadovaná funkce u kancelářských židlí je houpání, a to nejen pro zábavu a odpočinek, ale i pro možnost protažení během práce. Vězte, že občasné zhoupnutí výrazně ovlivní vaši koncentraci k lepšímu. Protisíla houpání by měla být volitelná dle individuálních požadavků. Současně je vhodné nastavení sklonu opěradla.

I vaše děti potřebují pohodlí k psaní domácích úkolů nebo kreslení. K tomuto účelu se vyrábějí dětské židle, které jsou přizpůsobeny potřebám dítěte.

Leave a Comment