Pro muže

Trenýrky, nebo boxerky? Rozsekněte konečně věčné dilema!

Život bez spodního prádla si dokáže představit jen ten, kdo chodí naostro. Pro drtivou většinu lidí jsou spodky „must have“, ale spousta mužů přesto stále váhá, po jakém střihu sáhnout. Statistiky hovoří jasně: pánové preferují boxerky a trenýrky. Dva střihy, které se příliš neliší, a přesto je pocit při nošení diametrálně odlišný. Pokud stále váháte, zda si napříště pořídit jedno, nebo druhé, přečtěte si nejdříve tento článek. Dozvíte se základní charakteristiku i praktické informace, na které byste měli brát zřetel.

Než se pustíte do výběru konkrétních kousků, udělejte si jasno v základních vlastnostech kvalitního spodního prádla. Prioritou je komfort, který se odvíjí od materiálu, velikosti a střihu. Důležitou roli samozřejmě hraje i vzhled, protože prádlo o svém nositeli leccos napoví. Muž preferující pánské prádlo Calvin Klein před vytahanými trenýrkami zapůsobí na partnerku či partnera mnohem lépe.

Proč nosit trenýrky?

Trenýrky, trenky, trencle. Nosí je milovníci volnosti. Spousta mužů bohužel neumí odhadnout velikost a záměrně ji volí až o dvě čísla větší, než jaká jim ve skutečnosti sedí. Proto se potýkají s nepříjemným shrnováním nohavic. Nehledě na skutečnost, že v obřích trenýrkách působí poněkud komicky. Především tehdy, když si na sebe vezmou těsnější kraťasy.


Tak či tak jsou trenýrky dobrou volbou pro každého, kdo se nedokáže sžít s upnutým střihem. Lékaři je doporučují také pro domácí nošení a spaní. Neškrtí, neřežou a nechávají pokožku volně dýchat. Pro sportování se příliš nehodí, protože nedokáží zajistit intimní partie tak, jako to umí spodky méně volného střihu.

Proč nosit boxerky?

Upřímně? Boxerky mají jedinečnou schopnost – umí se přizpůsobit tělu, aby nikde netlačily a zároveň příjemně přiléhaly. Představují ideální prádlo na sportování i celodenní nošení. Tedy pro muže, kteří mají rádi spodky na tělo.

U boxerek však platí, že volba střihu, materiálu a velikosti je ještě důležitější než v případě trenýrek. Nošení nevhodně zvoleného prádla je martyrium.

Resumé? Pořiďte si obojí a střídejte prádlo podle příležitosti. Dejte přednost známým značkám jako CK nebo pánské prádlo Tommy Hilfiger – zažijete dosud nepoznané pohodlí.

Leave a Comment