Auto-moto Pro muže

Chcete udržet svůj vozový park v dobrém stavu? Kupujte originální díly

Vozidla v nejrůznějších formách i provedeních jsou naprostým základem naší ekonomiky. To platí obzvlášť pro velké automobily, jako jsou například kamiony, náklaďáky, traktory, autobusy, hasičské vozy a podobně. Právě ty dostávají v průběhu své služby pořádně zabrat, a proto si zaslouží jedině kvalitní díly. Jak zajistíte svému plechovému parťákovi delší životnost?

Důležitá součást vašich zisků

Vozový park bývá paradoxně oblastí, kterou většina nezkušených podnikatelů zanedbává. Přitom se jedná o jádro činnosti pro bezpočet různých oborů. V naší zemi, kde figurují stovky a stovky stavebních společností, najdeme na každém rohu klasickou Tatru. Tyto nákladní vozy podstatně urychlují a usnadňují práci všech řemeslníků.

Ani přesto není vždy jednoduché sehnat veškeré potřebné součástky. Přesně proto vám přinášíme tip v podobě šikovného e-shopu BVM, s jehož pomocí v mžiku seženete veškeré malé i velké položky. V jeho nabídce najdete náhradní díly Tatra 815, 813, 148, 138, Jamal i několik dalších typů.

Všechny velké vozy

Podobná situace platí i pro všechny zemědělce, již řídí starý dobrý Zetor. Tato značka se řadí mezi nejlepší traktory na světě, ale i přesto se o svůj prostředek musíte pravidelně starat, jinak vám dlouho nevydrží. Ať už sháníte náhradní díly Zetor 25, Proxima, Forterra, nebo spíše klasické předchozí generace, certifikované součástky jim znatelně prodlouží životnost.

V mnoha případech se vám finančně vyplatí spíše repasované díly. Daní odborníci rádi přijmou poškozený kus, za nějž vám ihned vydají profesionálně repasovanou a plně funkční náhradu. Jak to celé probíhá? Podívejte se na internetové stránky e-shopu BVM a za minutku zjistíte veškeré informace. Díky tomu opravíte svého parťáka rychle a levně.

Leave a Comment