Pro ženy

Z pohledu ženy: Když autoservis, tak pořádně

Jsem žena. Autům tudíž nerozumím. A když se něco stane, potřebuji vědět, že se o mého plechového přítele postará někdo zodpovědně, spolehlivě, a nejen že mi pomůže s diagnózou, ale hlavně odstraní veškeré závady. Jste muž? Autům rozumíte? Potom mi jistě dáte za pravdu, že jsem objevila hnízdo odborníků.

V Českých Budějovicích a okolí není porucha či defekt na autě vůbec žádná tragédie. Když potřebujete autoservis, pneuservis či autolakovnu, firma FALA s.r.o. je pro vás tím pravým „tři v jednom“. Že se to vyplatí, to není fráze. Kolikrát se stane, že se při opravách zjistí, co dalšího je třeba ještě udělat. Objíždějte si potom servisy po okrese!

Když se tradice stane koníčkem

Jak jsem již výše zmínila svou neznalost, mluvím o ní proto, že s ní Autoservis České Budějovice nakládal taktně a ohleduplně. Získala jsem tam jistotu, že z malé chyby na mém voze neudělají tragédii jen proto, aby si vydělali. Víte, jak to chodí… Naopak mne mile překvapilo, že se mnou konzultovali různé možnosti oprav – a to včetně finančních rozmezí, abych si sama zvolila tu nejpřijatelnější.

Jelikož jedním z neduhů mého auta byly celoroční gumy, nedala se odmítnout gentlemanská nabídka využití doplňkových služeb. Pneuservis České Budějovice se postaral i o bezpečí pohybu na ne zrovna mírumilovném terénu prosincových cest. Během pár minut jsem měla na autě nové obutí a ještě mne ujistili, že se nemusím bát – díky modernímu vybavení jejich dílny včetně příslušné kalibrace.

Barva a lesk jako třešnička na dortu

Nejspíš si nešlo nevšimnout mého ne příliš zdařile zakytovaného zadního blatníku. Že by i zdejší Autolakovna České Budějovice čekala na můj příjezd? Uznávám během chvilky, že pokud si chci nechat opravit karoserii dokonale, nemá smysl hledat jinde. Termín si volím dle svých možností a víte, že se těším?

Leave a Comment