Auto-moto Pro muže

I motorkáři slaví Vánoce. Kde pro ně hledat skvělé dárky?

Máte mezi svými blízkými někoho, kdo holduje pekelným strojům? Pokud pro dotyčného moto-nadšence marně sháníte dárek, inspirujte se následujícími tipy. Prozradíme vám, kde seženete kvalitní motooblečení, doplňky a příslušenství!

Vybrat dárek pro motorkáře není složité, jak se možná na první pohled jeví. V prvé řadě dotyčného „proklepněte“ a nenápadně zjistěte, co by si pod stromeček přál. S trochou štěstí si postěžuje na to, že se jeho rukavice na moto rozpadají a do bundy se tak tak vejde.

Samozřejmě záleží i na vašem rozpočtu. A ruku na srdce, kvalitní moto oblečení není zrovna nejlevnější. V takovém případě je rozumnější darovat voucher. Obdarovaný si za dárkový kupon pořídí to, co zrovna potřebuje, a podle potřeby si chybějící částku doplatí částku.

Dárkové poukazy na moto oblečení MBW

Dárkové kupony nyní seženete také u známého prodejce MBW, a to v hodnotě 1000, 1500, 2000 a 5000 Kč. Značka MBW má mezi tuzemskými motorkáři dobré renomé, protože nabízí certifikované motooblečení z inteligentních materiálů. Navíc je mimořádně pohodlné, odolné a šité podle posledních trendů.

Stylové motooblečení a doplňky

V e-shopu seženete kožené i textilní moto bundy, kombinézy, kalhoty, rukavice, přilby, body, windster oblečení a v neposlední řadě také handsfree sady. V kategorii doplňků narazíte na ryze praktické zboží v podobě balzámů a gelů na kožené oblečení nebo čistících utěrek, i na bezpečnostní prvky, jako jsou kolenní slidery, chrániče hrudníků a páteře.

No a pokud se chcete blýsknout, vsaďte na luxusní hodinky MBW Jacques Lemans z masivní nerezové oceli, tvrzeným sklem Crystalex a vysoce kvalitním koženým řemínkem.

hodinky-mbw

Kde hledat krásné dárky pro motorkáře již víte. Zda se rozhodnete pro dárkový poukaz nebo konkrétní zboží, je na vás.

Leave a Comment