Skvělé tipy

Dílenské pracovní stoly: Kde seženete kvalitu za dobrou cenu?

Zařizujete garáž, menší dílnu nebo větší provozovnu? Pak se neobejdete bez dílenského pracovního stolu neboli ponku. Ale jak se vyznat v široké nabídce a podle čeho správně vybrat? Připravili jsme pro vás soubor tipů, které se vám budou hodit!

Dílenský pracovní stůl musí hodně vydržet

V nehostinných podmínkách dílny potřebujete nábytek, který vydrží nešetrné zacházení. Jinými slovy – dílenský pracovní stůl vám musí dobře sloužit po dobu mnoha dlouhých let, i kdybyste na něm prováděli kdo ví co. Proto si vyberte model s vysokou nosností a speciálně upraveným povrchem, který bude i po delší době užívání vypadat jako nový.

Není od věci, když jsou součástí noh šroubovací kovové patky pro vyrovnání nerovností.

V tomto směru excelují dílenské pracovní stoly od PROFI LIGHT CS. Ucelená nabídka zahrnuje dílenský nábytek pro kutily i profesionální řemeslníky a určitě si z ní vyberete i vy. Ponky z kvalitních materiálů mají dlouhou životnost, ale nejsou cenově nedostupné.

Ucelené řady dílenských pracovních stolů mají desky z masivní spárovky, dřevotřísky i z tvrzeného PVC. Jednotlivé modely mají různé rozměry a úložné prostory. Můžete si tak vybrat mezi policemi a zásuvkovými skříněmi, které jsou k mání i v uzamykatelném provedení.

Důležitá je dostatečně velká pracovní plocha

Není nic horšího než příliš malý dílenský pracovní stůl. Chcete-li mít na pracovní ploše pořádek, nepodceňujte její velikost.

Spoustu potřebného místa vám může ušetřit praktický závěsný panel umístěný na zdi za stolem. U all4.cz seženete kovové i plastové závěsné panely, ale také stojící a mobilní panely na nářadí. Díky těmto prvkům budete mít pracovní nástroje vždy po ruce a šuplíky ve stole využijete k jiným účelům.

Stále si nevíte rady, jak vybrat vhodný dílenský pracovní stůl? Zeptejte se přímo odborníků z PROFI LIGHT CS – rádi vám poradí a doporučí model, který odpovídá vašim potřebám a požadavkům.

Leave a Comment