Bydlení

Proč POTŘEBUJETE vestavěné skříně?

Trápí vás nedostatek místa? Stoprocentně by vám pomohlo, kdybyste si pořídili praktičtější nábytek. Co třeba vestavěné skříně, které se v posledních letech zařadily k nezbytnému vybavení moderních domácností? Jejich výhody spočívají v maximální úspoře prostoru, schopnosti pojmout neuvěřitelné množství věcí a mimo to i ve vysoké estetické úrovni. Jinými slovy není jediný důvod, proč byste se danému řešení měli vyhýbat. Nepřestávejte číst a dozvíte se vše, co o vestavěných skříních potřebujete vědět.

Počítejte s tím, že skříně na míru něco stojí. Zaplatíte za ně o něco víc než za nábytek z nejmenovaného švédského řetězce, ale na druhou stranu získáte neuvěřitelně praktické úložné prostory. Pokud máte omezený rozpočet, obraťte se na profesionály z AR DEKOR, kteří vyrábí kvalitní vestavěné skříně Praha za dostupné ceny. Přesvědčit se můžete na www.vestavene-skrine-ardecor.cz.

Ještě před tím, než si vestavěné skříně objednáte, důkladně změřte prostory, ve kterých se budou nacházet. Minimální hloubka se pohybuje kolem 60 cm, nicméně připočtěte dalších 10 cm pro kolejnice.

Další krok spočívá v podrobném plánování vnitřku skříní. Právě to je na nich to nejlepší – na základě svých individuálních potřeb a požadavků sami zvolíte prvky. Nemusí se přitom jednat pouze o šatní tyče, police a zásuvky. Populární jsou také drátěné programy, rámy a držáky. S uspořádáním vám samozřejmě rádi poradí zkušený výrobce.

Co se materiálů týče, vnitřní části vestavěných skříní se většinou vyrábí z dřevotřísky potažené dýhou nebo laminem. K výhodám lamina patří nižší cena a větší nabídka designových provedení. Vnitřní police můžete nechat v bílé barvě, která je praktická a současné nejlevnější.

Mnohem více možností dostanete při výběru dveří. Dřevotříska není zdaleka jedinou variantou a je jen na vás a vaší finanční situaci, zda sáhnete po exkluzivnějším a pohledově hezčím materiálu.

Leave a Comment