Bydlení

Student není malé dítě! Jak mu zařídit pokoj?

Čas plyne jako voda a z malých dětí jsou rázem teenageři. Proměnou by proto logicky měly projít také dětské pokoje, protože přestávají vyhovovat aktuálním potřebám studentů. Pokud právě řešíte podobný problém, nepřestávejte číst. Připravili jsme pro vás několik praktických tipů, které se vám budou hodit. Už jen z toho důvodu, že náctiletí snad až příliš často mění názor a uspokojit jejich nároky není zrovna snadné. Vytvořit perfektní zázemí pro studenta může být až nadlidský úkol…

Studentský pokoj musí být dokonalý

Hned na úvod jeden nepříjemný fakt, který budete muset přijmout. Každý dospívající jedinec má úplně jiný vkus, a proto byste měli přihlížet k individuálním požadavkům. Jedině tak totiž docílíte skvělého výsledku a budete v očích potomka za hrdinu.

Pár konkrétních rad přeci jen dostanete. Nezapomeňte, že studentský pokoj musí kombinovat hned několik důležitých funkcí. Slouží jako pracovna, odpočívárna a místo, ve kterém se dítko setkává s přáteli.

Dostatek úložného prostoru jako prevence před nepořádkem

Pořádkumilovného studenta má doma jen hrstka rodičů. Kamenem úrazu však bývá nedostatek místa, na což byste měli při výběru nábytkové sestavy myslet. Krásné a zároveň praktické studentské pokoje najdete u české společnosti Nábytek MAX, která nabízí výrobu nábytku na míru v nejvyšší kvalitě za cenu srovnatelnou se sériovou produkcí.

Odborníci navrhnou a vyrobí originální sestavu nábytku na základě specifických potřeb vašeho dítěte a vy budete mít jistotu, že mu v jeho novém pokoji nebude nic chybět. To samé samozřejmě platí také pro obývací pokoje, kuchyně, ložnice a pracovny.

Společnost Nábytek MAX je výhradním zástupcem renomované rakouské firmy P.MAX, která se v nábytkářském oboru pohybuje přes 50 let. Inspirativní fotogalerie interiérů najdete na www.nabytek-max.cz.

Leave a Comment