Skvělé tipy

Jak motivovat a odměnit zaměstnance? Pamětní mincí nebo medailí!

Blíží se konec roku – doba, kdy se ve firmách konají večírky a akce všeho druhu. Cílem těchto událostí je stylové završení produktivního kalendářního roku a mimo jiné i motivace zaměstnanců k ještě lepším výkonům. Pokud marně přemýšlíte nad tím, jak své podřízené odměnit za nesporný přínos firmě, máme pro vás perfektní tip. Ať už je chcete vyburcovat k intenzivnějšímu pracovnímu nasazení nebo pochválit za loajalitu, vyhněte se kýčovitým dárkovým předmětům. Darujte jim jedinečné pamětní mince nebo medaile, kterými se rádi pochlubí a vystaví si je na odiv v kanceláři. Nepřestávejte číst a dozvíte se, kde daný sortiment seženete v prvotřídní kvalitě.

Investice do zaměstnanců se většinou vyplatí. Spíše než po laciných propiskách či jiných obvyklých dárkových předmětech sáhněte po precizně vyražených pamětních mincích a medailích v pěkném designovém provedení.

Pamětní mince a medaile od renomovaného výrobce

Odborníky na výrobu medailí a pamětních mincí najdete v české společnosti VICTORIA AG-Art s.r.o. V oboru se pohybují přes 20 let a v jejich katalozích najdete bohatou nabídku produktů. Nechybí ani sportovní ceny, vyznamenání, kazety, spony na kravaty, silikonové náramky, dárkové krabičky a jmenovky na oděv. Když hlavní dárek doplníte o pár stylových drobností, vaši zaměstnanci se určitě zlobit nebudou.

Mince a pamětní medaile od VICTORIA AG-Art jsme nezmínili náhodou. S výrobcem dlouhodobě spolupracují významní klienti, mezi které patří vládní organizace (např. Vláda ČR nebo Prezidentská kancelář), sportovní svazy a kluby (mimo jiné i Olympijský výbor), policejní a hasičské sbory, top manažeři a další.

S výslednou podobnou upomínkového předmětu si nemusíte dělat starosti. O vše se postarají profesionálové z grafického a ryteckého studia. Další informace a aktuální katalogy najdete na www.razene-medaile.cz.

Leave a Comment