Pro ženy

Nevěsta, nebo rovnou princezna?

Čeká vás velký den, o kterém sníte již od dob, kdy jste si na nevěstu hrála jako malá holčička? Pak jistě nechcete, aby se ona dlouho očekávaná událost jakkoli zadrhla na zdánlivě nepodstatném detailu. Budete se muset postarat o hostinu, zajistit obřad, obeznámit svatebčany… Ale především si vybrat ty nejkrásnější svatební šaty na světě. Na co byste neměla zapomenout?

Prioritou každé nevěsty je stylový účes, vkusné líčení a dokonale padnoucí šaty. A už jen z toho důvodu, že si s trochou štěstí svatební róbu oblečete jen jedinkrát v životě, byste měla výběru věnovat patřičnou pozornost.

Co se týče současných trendů, přejí eleganci a luxusním materiálům. Do popředí zájmu se vrátila bílá, které sekundují béžové a zlatavé tóny. Klasikou rozhodně nic nepokazíte – mnohem důležitější je, abyste se v šatech cítila pohodlně.

Chcete-li si být jistá v tom, že sáhnete po perfektně padnoucím kousku, obraťte se na vyhlášený pražský svatební salon Brilliant Princess. Zdejší odbornice vám ochotně doporučí některý z mnoha modelů světových značek a k tomu i doplňky, které umocní celkový dojem. Konkrétně jde o italské modely Eddy K., španělské šaty od Atelier Diagonal, La Sposa a White one. Česká výroba je zastoupena půvabnými svatebními róbami ROMANTICA. Ať už se nakonec rozhodnete jakkoliv, budete vypadat úchvatně!

Precizně ušité svatební šaty Praha vypadají skvěle a přitom vám neudělají vichr v peněžence. Ať už se rozhodnete pro zapůjčení, nebo pořízení vlastní róby, nebudete litovat. To samé však platí také pro plesové šaty, které se vám budou hodit během blížící se sezóny.

Ve svatebním salonu Brilliant Princes samozřejmě nabízí i veškeré doplňky v podobě kloboučků, bolerek, závojů a dalších ozdob. Nechybí ani svůdné krajkové podvazky, elegantní rukavičky a krásné kabelky.

Leave a Comment